Укр

Новини опозиційного блоку

Параноїдальне безумство влади – Київрада збирається перейменувати проспект Героїв Сталінграда

31.01.18 12:45

Ще зовсім нещодавно киянам, за підтримки ветеранських організацій та представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, вдалося відстояти пам’ятник Генералу Ватутіну. Але наявність на карті столиці України назв, що нагадують про звільнення України від фашизму, про переможців і героїв Великої Вітчизняної війни, не дає спокійно спати нинішній київській владі.

30 січня профільна комісія Київради погодила перейменування чергових 13 вулиць столиці. На наступному пленарному засіданні Київради нові назви можуть отримати, зокрема, проспект Героїв Сталінграда і бульвар Дружби Народів.

Пам’ять про героїв Сталінградської битви, що переломила хід Великої Вітчизняної війни, зберігають назви вулиць європейських міст. Площа, бульвар і станція метро «Сталінград» в Парижі, площа в Брюсселі, вулиці в Чехії та Італії.

І дружба народів для Київради – це щось погане і недостойне, непотрібне українському народові. Замість цього бульвар пропонується назвати ім’ям одного з авторів заповідей українського націоналіста.

Дуже знакове перейменування – замість дружби народів, що стала непотрібною цій владі – Україна для українців, навколо вороги народу і зрадники.

На місцевих київських виборах у 2015 році у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вкрали багато голосів. В результаті представників нашої команди не пустили до Київради і зупинити ці божевільні рішення просто нікому. Представлені в Київраді політичні сили “опікуються” своїми бізнес-питаннями і байдуже голосуючи за рішення, покликані стерти у киян пам’ять про Велику Перемогу в найстрашнішій війні в історії людства.

За чотири останні роки Київ перетворився на небезпечне і незатишне місто, де мами бояться вивести дітей на вулиці, на яких панує кримінал, а забуті владою люди похилого віку намагаються вижити на мізерні пенсії. Розбій і стрілянина на вулицях, розбиті дороги, недоглянуті під’їзди, всюди сміття і бруд – так тепер виглядає колись одне з найкрасивіших європейських міст. Міська влада багато говорить про європейські стандарти життя, але при цьому не може вирішити жодного соціального чи економічного питання. Що дійсно добре виходить у нинішньої влади – це вводити заборони і обмеження, скасовувати улюблені народом свята, заважати людям відзначити День Перемоги, створюючи при цьому умови для регулярних факельних маршів націоналістів вулицями Києва.

Ми боремося і будемо боротися з нинішньою владою проти політики реінкарнації фашизму, розколу суспільства за ідеологічною, історичною, мовною та релігійною ознаками, що проводиться нею.

Ми звертаємося до всіх здорових сил нашого суспільства: давайте боротися за майбутнє наших дітей разом! Разом ми зможемо захистити та відстояти наші громадянські свободи і права!

Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК скасує всі заборони, введені нинішнім режимом, і всі рішення, які пропагують міжнаціональну ворожнечу і принижують людську гідність. Ми будемо дивитися гарне кіно, читати хороші книжки і святкувати справжні свята. А ті, хто сьогодні принижують віруючих, пропагують винятковість і перевагу однієї національності над іншими, знищують рівність і свободу українців – відправляться на смітник історії. Ми повернемо в українські міста мир і порядок, забезпечимо розвиток, добробут і впевненість у завтрашньому дні для всіх жителів нашої країни!