Укр

Новини опозиційного блоку

Урочисті заходи присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.18 5:17

Напередодні великого свята районні організації партії “Опозиційний блок” провели урочисті заходи присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівники районних організацій Юлія Фролова, Григорій Москаленко, Ігор Паламар та інші разом з членами районних рад ветеранів, президентом благодійного фонду “Дніпровський” Анатолієм Павленком привітали ветеранів Другої світової війни – людей, котрі 73 роки тому своєю кров’ю здобули для нас перемогу над нацизмом.

Акція об’днала учасників всіх подій та періодів тієї страшної війни. Так Катерина Прохорівна Толста на сьогодні, напевно, остання в Україні учасниця радянсько-фінської війни. Молодою медсестрою вона пройшла крізь бойовища у снігах війни, яку пізніше назвуть “незнаменитою”. Микола Андрійович Абоїмов, котрий пройшов крізь бойовища Великої Вітчизняної війни. Ніна Федосіївна Богорад воювала у партизанському загоні у Білорусії. А Іван Степанович Широлапов воював з Японією у 1945-му. Його війна закінчилась у вересні 45-го разом з капітуляцією Японії та закінченням Другої Світової.

Нині учасників тих подій залишилось дуже мало. Вік самих “молодих” сягає 90 років. І тому ми маємо пам’ятати про них і дякувати за їх подвиг не лише напередодні свят. З нагоди 30-річчя створення Ради ветеранів Деснянського району голова територіальної організації “Опозиційного блоку” в Деснянському районі Ігор Паламар відзначив Подякою Андрія Олександровича Пікалюка за вагомий внесок та активну участь в житті Ради ветеранів району та плідну співпрацю з районною організацією “Опозиційного блоку”.

Низький уклін і вічна пам’ять Героям!

Фото події