Укр

Новини опозиційного блоку

Юрій Бойко знаходиться серед лідерів президентського рейтингу

14.05.18 3:40

Юрій Бойко. Фото.

 
Юрій Бойко знаходиться серед лідерів президентського рейтингу. Про це свідчать результати опитування, що проведений центром соціальних досліджень “Софія”.
 
Так, 11 % респондентів готові проголосувати на виборах президента держави за голову фракції “Всеукраїнське об’єднання Батьківщина” у Верховній Раді Юлію Тимошенко, 9,8 % – за співголову Опозиційного блоку Юрія Бойка, 9,5 % – за чинного Президента Петра Порошенка.
Також 8,5 % опитаних віддали б свої голоси за лідера партії “Громадянська позиція” Анатолия Гриценка, 7,7 % у лідера Радикальної партії Олега Ляшка, 6,6 % підтримують співака Святослава Вакарчука.
 
Крім того, респондентам задали питання “за кого б ви проголосували – за досвідченого політика, який раніше займава керівні посади, або за відому людину, яка не має відношення до політики?”: 42,7 % проголосували б за досвідченого політика, 38,6 % – за відому людину, 18,7 % – не визначились з відповіддю.
 
Опитування проводилося з 19 по 30 квітня. Було опитано 2 016 повнолітніх мешканців України в усіх областях (на підконтрольних територіях) методом особистого інтервью. Статистична похибка виборки не перевищує 2,2 %.