Укр

Новини опозиційного блоку

Бюджетна резолюція Кабміну – це прожитковий мінімум в 66 доларів замість 147 в 2013 році

18.05.18 10:06

Сергей Лёвочкин. Фото.

 
Влада не може виробити порядок денний, потрібний людям. Коаліція не визначилася з єдиним кандидатом на президентські вибори. Про це сказав заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Льовочкін журналістам в кулуарах парламенту у четвер, 17 травня.
 
«У коаліції немає ефективного порядку денного. Все, що зараз відбувається, вже робиться в логіці президентських виборів. Тому коаліція не пропонує нічого корисного. Бюджетна резолюція, в якій прожитковий мінімум, який збирається забезпечити влада в наступному році, становить 66 доларів, в той час як в 2013-му він був 147 доларів», – заявив Сергій Льовочкін.
 
Політик також підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не підтримує порядок денний, який влада визначила для Верховної Ради. За його словами, у партії є свої пропозиції, на яких вона наполягає.
 
«У нас є свій порядок денний. В першу чергу, це законопроекти, які можуть повернути мир в Україну – реалізація Мінських угод. Це пакет соціальних законопроектів, це поліпшення життя переселенців, підвищення соціальних стандартів, забезпечення ефективної роботи економіки, зміни до бюджету, які дозволять підняти реальний сектор і спрямувати кошти в регіони», – зазначив Сергій Льовочкін.