Укр

Новини опозиційного блоку

«Партія війни» в парламенті продовжує порушувати права опозиції

23.05.18 9:10

Опозиційний блок

 
Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ
 
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає незаконною і антидемократичною спробу «партії війни» видавити представника опозиції з Комітету з питань національної безпеки і оборони.
 
Антидемократичні та репресивні дії щодо опозиції – це політична розправа за День Перемоги на «Інтері», а також спроба «партії війни» приховати від суспільства масштабні зловживання в сфері оборони і ВПК, прагнення уникнути політичної відповідальності за результати п’яти років правління.
 
Ми нагадуємо колегам-депутатам з інших парламентських фракцій, що Верховна Рада – це вищий орган законодавчої влади, в якому працюють народні депутати, що представляють інтереси всіх громадян нашої країни, в тому числі більшості людей, які не підтримують нинішній режим і виступають за мир в Україні.
 
Ми не визнаємо сьогоднішнє рішення Комітету з безпеки та оборони як незаконне і не демократичне. Ми звертаємося до посольств іноземних держав і представництв міжнародних організацій дати оцінку діям «коаліції війни» у Верховній Раді, спрямованим на згортання свободи і демократії в Україні.