Укр

Новини опозиційного блоку

Чим нижчий рейтинг влади, тим зліші їхні нападки на опозиційних депутатів

25.05.18 7:59

Опозиційний блок

 
Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ
 
60% населення перебуває за межею бідності, реформи провалені, економіку лихоманить, молодь масово втікає з країни, Україна лідирує у світових рейтингах корупції. Цей список можна продовжувати довго. На жаль, все це реалії сьогоднішньої України. До того ж наближаються вибори, на яких нинішній владі доведеться за все це відповідати.
 
Нинішні можновладці втратили довіру громадян і не мають шансів на чесну перемогу. Розлючена зростаючими рейтингами ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, влада від тактики репресій перейшла до відкритого терору проти наших соратників. Репресії і терор – це останній аргумент корумпованого і дискредитованого режиму.
 
Спроба зняти недоторканність зі Співголови парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула та народного депутата Дмитра Колєснікова продовжує ганебну і злочинну низку переслідувань опозиціонерів: Вадима Новинського, Михайла Добкіна, Євгена Бакуліна, Сергія Дунаєва. Майже два роки бездоказово знаходиться у в’язниці Олександр Єфремов. І це вже не кажучи про постійні погрози на адресу представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в регіонах.
 
Не помічаючи тотальної корупції у сьогоднішній владі, тобто буквально у себе під носом, Генпрокуратура «залізла» у 2011-2012 рр. в надії «відрити» хоч щось проти наших соратників. Їх «пошуки» не могли увінчатися успіхом, тому було прийнято рішення «шити справу», наспіх фабрикуючи абсурдні «докази». Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова, по суті, звинувачують за прийняття управлінських рішень, спрямованих на розвиток економіки та забезпечення ефективної господарської діяльності підприємств.
 
Ми рішуче заявляємо – погрозами і залякуванням представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Генпрокуратурі не вдасться додати балів до нульового рейтингу влади. Ми впевнені, що фейкові справи проти Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова розваляться так само, як і проти інших наших однопартійців.
 
Ми звертаємося до посольств демократичних країн і представництв міжнародних організацій із закликом звернути увагу на загрозу остаточного згортання демократії в Україні і дати публічну оцінку системним переслідуванням опозиції. Особливої ​​уваги потребує те, що політичні репресії тривають, незважаючи на численні резолюції ПАРЄ та оцінки міжнародних правозахисних організацій.
 
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, незважаючи на тиск, буде продовжувати боротьбу за права і свободи українських громадян. Ми закликаємо всі демократичні політичні сили до об’єднання у боротьбі за демократичне майбутнє України.