Укр

Новини опозиційного блоку

Репресії влади проти Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова – це плювок в обличчя жителям Південного Сходу України

25.05.18 8:06

Юрій Бойко

 
Співголова партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Юрій Бойко виступив з різкою заявою з приводу подання до Верховної Ради від генерального прокурора Луценка на зняття депутатської недоторканності зі Співголови парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула та народного депутата Дмитра Колєснікова.
 
«Репресії влади проти народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова – це плювок в обличчя жителям Південного Сходу України, які голосували за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Будь-яке інакомислення відразу ж стає об’єктом переслідування за командою влади. У країні проводяться репресії проти політичних опонентів», – заявив Юрій Бойко.
 
Він підкреслив, що таке переслідування не має нічого спільного з дотриманням законів і спрямовано тільки проти опозиційних сил.
 
«Наші колеги Дмитро Колєсніков та Олександр Вілкул політично мотивовано переслідуються. Це черговий приклад беззаконня і політичного свавілля. Їхня принципова позиція і високий професіоналізм неодноразово допомагали викривати брехню влади і виводити на чисту воду її антисоціальні ініціативи, спрямовані проти людей. Дмитро Колєсніков, який був міністром промислової політики, критикував економічне безсилля правлячої влади і знищення нею промислового потенціалу країни. Олександр Вілкул ніколи не боїться висловлювати свою позицію, в тому числі щодо 9 травня, про справжніх героїв, і надає підтримку ветеранам, про яких забула влада», – зазначив опозиційний політик.
 
Юрій Бойко назвав це помстою опозиційним силам перед виборами.
 
«Все це означає одне – передчуваючи свій кінець, влада намагається завдати максимальної шкоди опозиції перед виборами. Але самій владі це вже ніяк не допоможе. Люди їй вже не вірять», – підкреслив народний депутат.
 
«Упевнений, що ці справи розваляться, як все, що вигадала ця влада проти опозиції. Ми зробимо все, щоб захистити наших колег», – резюмував Юрій Бойко.