Укр

Новини опозиційного блоку

Опозиційний блок ініціюватиме суттєве збільшення виплат при народженні дитини

01.06.18 4:16

Юрий Бойко

 
Допомога при народженні дитини суттєво зросте, щойно ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК сформує більшість у Верховній Раді. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки на Київщину, де відвідав дитячий будинок сімейного типу у с. Велика Мотовилівка.
 
Опозиційний політик вважає, що держава повинна суттєво збільшити підтримку одиноких матерів, дітей-інвалідів та дітей, які залишилися без батьківської опіки.
 
«Потрібно також істотно збільшити виплати при народженні дитини. Сьогодні при народженні першої, другої і третьої дитини дають по 40 тисяч гривень, тоді як ще декілька років тому давали по 40, 60 і 120 тисяч відповідно. І, до речі, з урахуванням курсу долара, це були хоч якісь гроші», – зауважив Юрій Бойко.
 
Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ініціюватиме суттєве збільшення виплат при народженні дитини. «Щойно ми сформуємо більшість в парламенті, ми ініціюватимемо збільшення виплат при народженні першої дитини до 100 тисяч, другої – 200 тисяч, третьої – 300 тисяч гривень. І це вже буде реальна допомога молодим сім’ям», – наголосив Співголова партії.
 
Юрій Бойко зауважив, що питання збільшення народжуваності – одне з найактуальніших для українців. «Сьогодні потрібно підтримати батьків, які виховують дитину, і це завдання держави, про яке не треба згадувати лише напередодні Дня захисту дітей, про це треба пам’ятати завжди. В країні мешкають 70 тисяч дітей-сиріт і 250 тисяч дітей-переселенців. Це категорії, які потребують особливої уваги i допомоги. Необхідно зробити все можливе, аби ці діти не відчували себе зайвими в країні. І тому ми домовились з людьми, які опікуються дитячими сімейними будинками, що вони нададуть перелік найбільш актуальних проблем, а наша фракція внесе відповідний законопроект до парламенту, щоби допомогти цим людям», – сказав він.
 
Юрій Бойко зазначив, що завдання держави – надати максимальну підтримку людям, які виховують дітей, що залишились без батьків.
 
«Сьогодні цих людей турбують суто життєві питання – транспорту, оформлення пільг і субсидій, питання житла. Завдання держави – дати на них відповіді», – зауважив опозиційний політик.
 
Юрій Бойко наголосив, що будинки сімейного типу — найліпші для виховання дітей-сиріт. «Головна перевага дитячого будинку сімейного типу – це те, що діти відчувають себе у сім’ї. Політика у цьому питанні має бути дуже виваженою. Не повинно бути так, що закриють всі інтернати, всіх розженуть, кудись подінуть дітей, вчителів – на вулицю. Треба крок за кроком втілювати програми розвитку будинків сімейного типу. Я впевнений, що за цим майбутнє. Такі будинки створюють сімейний затишок і надають дітям захист, якого вони потребують», – підсумував Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
 
Дивитися відеорепортаж