Укр

Новини опозиційного блоку

Ми змусили владу сплатити борги шахтарям

14.07.18 6:59

Мы добились выплаты долгов шахтерам

 
Про це за заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, коментуючи прийняття законопроекта № 8362.
 
«Було прийнято важливе рішення – законопроект № 8362, який розблокував виплату зарплат шахтарям. Ми були одними з ініціаторів цього законопроекту. Ми підтримали цей законопроект. Тому я задоволений, що нарешті люди отримають те, що вони заробили», – наголосив Юрій Бойко.
 
Він зазначив, погано те, що для цього шахтарям довелося приходити під Верховну Раду, мітингувати.
 
«Суто технічна процедура – заплатити за вугілля – перетворилася на законодавчу епопею. Але я задоволений, що нарешті це сталося. Нарешті вони отримають гроші. Це 50 тисяч людей. Я задоволений, що ми «пробили» цей закон», – акцентував Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
 
Юрій Бойко підкреслив, що для того, аби парламент кожного разу не перетворювати в «пожежну команду», ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на впровадженні урядом державної політики з підтримки вугільної галузі. Бо коли замість міністра енергетики, керують «смотрящі», то порядку не буде.
 
«Закрилася сесія, депутати пішли на канікули, все, що вони спромоглися зробити, це під тиском ультиматумів підтримати кілька законопроектів, які дійсно стосувалися і вирішували проблеми людей. Все інше – це були суто політичні речі. Всі ті реформи, що вони наприймали, потрібно відмінити, і взагалі, цьому парламенту краще після канікул взагалі не повертатися до сесійної зали, – бо головне питання – миру та розвитку економіки вони все одно вирішити не здатні», – сказав Юрій Бойко.