Укр

Новини опозиційного блоку

1 жовтня — Міжнародний день людей похилого віку

01.10.18 5:09

День пожилых людей

 
1 жовтня — Міжнародний день людей похилого віку.
Це вони будували нашу країну #ОниЗаслужилиДостойнуюСтарость.
 
Пенсіонери — одна з найбільш чисельних (12,5 млн чоловік) категорій населення України і, на превеликий жаль, сьогодні найбільш вразлива. Завдяки діяльності нашої влади, пенсіонери, як ніхто інший, відчувають на собі усю принадливість так званих реформ.
 
Що їм робити з безвізом? Для них в сусіднє село поїхати проблематично, а розповіді про те, що на пенсії вони зможуть проводити час в захоплюючих подорожах, звучать як відверте знущання.
 
Медична реформа збільшила вартість “безкоштовного” лікування в рази, про необхідні ліки, як і про правильне і корисне харчування мова давно не йде.
 
Про поетапне підвищення пенсій, що тішить пенсионерів внаслідок проведеної реформи, і що можна дозволити собі на цю “підвищену” пенсію — біля 3000 гривень — з радістю розповість будь-який пенсіонер.
 
Може можновладцям слід хоча б раз зайти на ринок і подивитися, як бабусі й дідусі обирають замість м’яса супові набори, здебільшого з кісток, купують по два помідори чи яблука, а сир, риба, м’ясо практично не бувають у них на столі.
 
Вони працювали все життя, вони стрворювали блага для цієї страни, для нас з вами, і от вони постаріли. Мінімальна пенсія на поточний момент в Україні складає 1452 грн., середня — 2517 грн. на місяць. Хочеться спитати у наших “реформаторів” — вони добре підрахували, цих грошей на що має вистачити? А як душевно та дбайливо лунала пропозиція перекласти утримання похилих батьків на дітей! Да діти і так, якщо можуть — допомагають, но сьогодні і у дітей не завжди є робота і гідна зарплатня, та й власні діти ростуть.
 
ПЕНСІОНЕРИ ТЕЖ БАЖАЮТЬ ЖИТИ ПО-ЛЮДСЬКИ! Вони теж потребують нормальне взуття і одяг, їм теж потрібні добрі окуляри і білі зуби, вони теж бажають сходити в театр чи на концерт, сходити в кафе щоб поспілкуватися друг з другом. Вони теж прагнуть радощі і нових вражень. У них є право на достойну старість. Вони його заслужили!
 
Позитивних змін варто чекати тільки із зміною влади. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК захистить людей! Прийшовши до влади, ми скаусуємо медичний геноцид, яки гучно зветься медреформою, підвищимо зарплати і пенсії, повернемо відібрані соціальні пільги. Ми побудуємо соціально орієнтовану державу і люди в Україні знову будуть жити по-людськи.