Укр

Новини опозиційного блоку

Вітаємо з днем визволення Києва від німецько-фашистських загарбників!

06.11.18 8:00

Пам'ятник Ватутіну

 
Любі кияни, шановні співвітчизники!
 
В цій день 75 років тому столиця України, місто-герой Київ, було визволене від фашистських загарбників. Попереду були ще два тяжких роки війни, але саме тоді стало остаточно зрозуміло, що нацизм зазнав поразки в Україні. Надія на повернення до мирного життя знов спалахнула в серцях людей.
 
Ця перемога стала важливою віхою у Великій Вітчизняній війні, відкрила шлях до визволення України, і Перемоги над фашизмом у всій Європі. Ратний подвиг наших предків назавжди залишиться в історії українського народу, як приклад самовідданості, відваги і героїзму. Не дивлячись на спроби нинішніх послідовників антигуманних і нелюдських ідей переписати історію і викреслити з неї ці славетні сторінки український народ буде пам’ятати про те, що він переможець фашизму, народ-визволитель Європи. А прагнення миру завжди буде жати в серцях вдячних нащадків.
 
Сьогодні наша Батьківщина знов переживає важкі випробування. ОППОЗИЦІЙНИ БЛОК закликає всіх українських громадян підтримати нашу боротьбу за мир і розвиток України. Об’єднати зусилля для припинення кровопролиття, повернення до мирного життя, відновлення єдності нашого народу і відбудови нашого загального майбутнього в розвинутій і квітучій Україні. Ми закликаємо всіх бути достойними пам’яті наших батьків і дідів, шанувати їх ратні подвиги і трудові заслуги. Сьогодні всіх нас повинно об’єднати прагнення до нашої загальної мети. Ми віримо — мир в Україні переможе!