Укр

Новини опозиційного блоку

«Опозиційна платформа – За життя» – нова сила майбутнього

22.11.18 3:31

Оппозиционная платформа – За жизнь – новая сила будущего

 
Справжня опозиція повинна консолідувати всі здорові політичні сили на боротьбу з нинішнім режимом, об’єднатися і висунути проти влади єдиного кандидата. Про це народний депутат Сергій Льовочкін написав в своєму блозі «Опозиційна платформа – За життя» – нова сила майбутнього» на сайті Кореспондент.
 
Країна втомилася від війни, зростання цін і тарифів, фейкових реформ влади. Ще більше люди втомилися чекати, щоб політики переступили через особисті інтереси та амбіції і об’єдналися заради змін.
 
У країні триває війна, ростуть розруха і бідність. Нинішня влада перетворила держапарат і силові відомства на інструмент придушення інакомислення і тиску на бізнес.
 
Єдине завдання, яке сьогодні вирішує влада – як утриматися в своїх кабінетах.
 
З цією метою вона не гребує ніякими засобами: цензурою, атаками на ЗМІ і журналістів, тиском на опозицію, масовим підкупом виборців і втручанням у справи Православної церкви.
 
В таких обставинах справжня опозиція повинна консолідувати всі здорові політичні сили на боротьбу з нинішнім режимом, об’єднатися і висунути проти влади єдиного кандидата.
 
Такі об’єднавчі переговори двох найбільш рейтингових партій Південного Сходу велися давно, довго і наполегливо.
 
Велися за участю «донецьких» представників від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Тих, які зараз, за ​​вказівкою Порошенка, намагаються рейдерськи захопити політичний труп ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
 
Саме «донецька» група в опозиційному блоці два місяці під різними приводами затягувала об’єднавчий переговорний процес зі створення єдиної опозиційної сили.
 
Саме «донецькі» ухилялися від прямих відповідей і рішень. Ми це бачили, але сподівалися, що відповідальність перед країною і виборцями візьме верх над особистими амбіціями, образами та їхніми бізнес-інтересами.
 
Об’єднавчі переговори завершилися висуненням кандидатом в президенти політика з найбільшою підтримкою на Південному Сході – Юрія Бойка. Його, за пропозицією іншого популярного політика Вадима Рабіновича, підтримала Рада «Опозиційної платформи – За життя».
 
Виходячи з політичних рейтингів, тепер саме Юрій Бойко і Юлія Тимошенко виходять до другого туру президентських виборів.
 
Висування Юрія Бойка викликало негативну реакцію нинішнього режиму. Тому Порошенко і підконтрольні йому «донецькі» в ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ намагаються рейдерським способом захопити керівництво фракцією у Верховній Раді і партійним офісом для подальшого висунення «технічного» кандидата «від Опозиційного блоку».
 
Це робиться тільки для того, щоб відірвати частину голосів у Юрія Бойка. Так «донецькі опозиціонери» допомагають Порошенку потрапити до другого туру президентських виборів.
 
Повертаючись до переговорного процесу, констатую, що переговори про об’єднання опозиції, незважаючи на опір «донецьких», закінчилися успіхом: два найбільш рейтингових політика, що представляють виборців Півдня і Сходу нашої країни, заснували «Опозиційну платформу – За життя». Платформа визначилася з єдиним кандидатом від опозиції на виборах президента – Юрієм Бойком.
 
У відповідь на це влада і «донецькі», які їй допомагають, як уже було сказано вище, почали спільні рейдерські дії по захопленню влади в політичному трупі ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
 
В результаті їхніх дій фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Верховній Раді розділена на 20 депутатів нової «Платформи» і 23 «донецьких» депутата, розділені партійні офіси на місцях. В результаті рейдерських дій «донецьких» організаційна структура партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не просто розколота – її більше немає.
 
Тепер є спільний проект колишніх «донецьких» і влади Порошенка, який повинен намагатися перешкодити реальній опозиції – «Опозиційній платформі – За життя».
 
Переконаний: такі спроби, як будь-яка неправда і несправедливість, як незаконне рейдерство в дусі 90-х, закінчаться провалом.
 
Я звертаюся до всіх партійців та прихильників колишнього ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Я знаю, як всі ви підтримуєте ідею об’єднання здорових сил Півдня і Сходу країни і необхідності висунення єдиного кандидата. Я знаю, що вам не байдужа доля України, миру на нашій землі і добробуту людей.
 
ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ більше немає, але на фундаменті ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, партії «За життя!», багатьох інших партій і громадських організацій створена потужна альтернатива – «Опозиційна платформа – За життя».
 
Входьте в нашу спільну нову об’єднану політичну силу! Вона переможе нинішню владу на всіх майбутніх виборах і змінить життя в нашій країні.
 
«Опозиційна платформа – За життя» – потужна платформа зі справжніми лідерами і підтримкою людей.
 
Ми йдемо шляхом широкого об’єднання всіх здорових сил суспільства і будівництва найбільшої в країні політичної партії без «диванних» політиків і поплічників влади.
 
Вже сьогодні «Опозиційна платформа – За життя» – це мільйони українських громадян, які хочуть змін в нашій країні.
 
Процес об’єднання опозиції ніхто не зможе зупинити: ні «донецькі», ні влада Порошенка. Як не зупинити їм і єдиного кандидата від опозиції – Юрія Бойка.