Укр

Новини опозиційного блоку

Нацполіція порушила кримінальну справу у зв’язку з підробкою офіційних документів партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

11.12.18 4:54

Опозиційний блок

 
8 грудня Головне слідче Управління Національної поліції України внесло в ЄРДР і почало кримінальне провадження у зв’язку зі зверненням народного депутата, Співголови опозиційного блоку Юрія Бойка про підробку офіційних документів партії.
 
Юрій Бойко вважає, що член Політради опозиційного блоку Олександр Касянюк скоїв кримінальний злочин, передбачений ст. 170 і ч. 2 ст. 358 КК України. Так, він умисно, всупереч п. 6.1 ст. 6 Статуту партії, перешкоджаючи її законній діяльності, видав і направив в регіональні організації партії свідомо підроблені документи — листи про недієздатність Політради опозиційного блоку і проведення 15 грудня з’їзду партії.
 
При цьому А. Касянюк усвідомлював, що відповідно до Статуту партії рішення про проведення з’їзду приймається виключно Політрадою, а 12 листопада під час проведення засідання Політради Опозиційний блок таку пропозицію не прийняли.
Рішення Політради про проведення з’їзду 15 грудня, на яке посилається Касянюк, не існує.
 
Відзначимо, що Статут партії передбачає тільки один спосіб проведення з’їзду – через рішення Політичної ради, яке приймається більшістю в 2/3 голосів і вступає в силу тільки за підписом двох Співголів – Юрія Бойка і Бориса Колесникова.
 
«Звернення регіональних організацій» не є підставою для проведення з’їзду.