Укр

Новини опозиційного блоку

Рейтинг “Опозиційної платформи – За життя” піднявся майже в 6 разів

12.12.18 10:49

Оппозиционная платформа - За жизнь

 
П’ять партій могли б пройти до Верховної Ради, якби вибори проводилися в кінці листопада – на початку грудня 2018 року. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). При цьому більше чверті потенційних виборців ще не визначилися зі своїм вибором.
 
Згідно з даними опитування долають 5 % бар’єр і проходять в парламент: “Батьківщина”, “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, БПП, “Громадянська позиція”.
 
Це перше опитування, яке проводилося після створення Юрієм Бойком (співголовою “Опозиційного блоку”) і Вадимом Рабиновичем (лідером партії “За життя”) об’єднання “Опозиційна платформа – За життя”, яке вже висунуло в президенти Юрія Бойка і збирається йти єдиною силою на вибори в Раду.
 
Рейтинг “Опозиційної платформи” майже в 6 разів перевищує рейтинг “Опозиційного блоку”. Таким чином, можна констатувати, що більшість прихильників і “Опозиційного блоку”, і партії “За життя” тепер готові голосувати за “Опозиційну платформу”. Це ще раз доводить правильність рішення про об’єднання, що об’єднання – єдиний шлях до того, щоб вивести країну з тієї кризи, до якого привела ниняшняя влада. Це розуміють відповідальні політики, і це підтримують люди.
 
Джерело