Укр

Новини опозиційного блоку

Суд заборонив здійснювати державну реєстрацію будь-яких змін до установчих документів партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

14.12.18 5:30

 
Член Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат Сергій Ларін подав позов до Окружного адміністративного суду Києва про визнання протиправною бездіяльності Міністерства юстиції щодо не здійснення контролю за додержанням окремими керівними особами Опозиційного блоку вимог Конституції та законів України, а також Статуту партії по проведенню партійного з’їзду 15 грудня 2018 року. У своєму позові Сергій Ларін вимагав зобов’язати Мін’юст вжити заходів реагування у зв’язку з даними порушеннями. Також він направив заяву про забезпечення позову.
 
Суд задовольнив клопотання Сергія Ларіна про забезпечення позову. До моменту набрання законної сили судовим рішенням у даній справі суб’єктам державної реєстрації забороняється здійснювати державну реєстрацію будь-яких змін до установчих документів, а також внесення будь-яких змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань стосовно Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».
 
Це стосується, в тому числі, але не виключно, зміни керівника, уповноважених осіб, місцезнаходження юрособи, перереєстрації, ліквідації, реорганізації будь-яким шляхом, реєстрації припинення діяльності.
 
Ухвала підлягає негайному виконанню незалежно від її оскарження та відкриття виконавчого провадження. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання. Ухвала діє до закінчення розгляду справи по суті та набрання рішенням у справі законної сили.
 
Як зазначив голова Київської міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член Політради Олександр Пузанов, і законодавство України, і Статут партії передбачають, що з’їзд партії може зібрати тільки Політрада. «Жоден інший орган за Статутом нашої партії не має права скликати з’їзд, визначати норму представництва регіональних організацій, визначати місце і час проведення цього з’їзду», – підкреслив він.
 
«Оскільки Політрада рішення про з’їзд не приймала, ми звернулися до Міністерства юстиції та правоохоронних органів з відповідними заявами, щоб прояснити ситуацію і пояснити, чому той з’їзд, який запланований деякими посадовими особами партії на 15 грудня, є незаконним», – зазначив Олександр Пузанов.
 

Фото події