Укр

Новини опозиційного блоку

Звернення глав регіональних організацій партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» до виборців і територіальних організацій

27.03.19 7:08

за Бойко

 
Ми, голови регіональних організацій і члени Політради, звертаємося до своїх колег по партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» і наших виборців!
 
Наше звернення пов’язане з несумлінним використанням бренду партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».
 
31 березня – день, коли наша країна зробить вибір – жити в світі і благополуччя або продовжити війну і остаточно скотитися в бідність.
 
Партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» була створена в 2014 році, як єдина системна опозиція до нинішньої влади. Список партії на парламентських виборах очолив Юрій Бойко і в складних умовах ми набрали майже 10 % голосів виборців і стали парламентською опозицією. Через рік Співголовами партії були обрані Ю. Бойко і Б. Колесніков.
 
На жаль, в президентських виборах 2019 року партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» не прийняла участь.
 
З’їзд партії не висував жодного кандидата в президенти. При цьому більшість обласних організацій партії підтримали Юрія Бойка в якості єдиного кандидата від опозиції на виборах Президента України, як найбільш рейтингового політика від «Опозиційного блоку».
 
Сьогодні всі соціологічні опитування показують нашу правоту.
 
Єдиним реальним кандидатом від опозиції є Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» Юрій Бойко. Він – єдиний, хто здатний повернути в Україну мир.
 
На жаль, наші колеги продовжують незаконно експлуатувати бренд «Опозиційного блоку» – партії, яку всі ми разом створили в 2014 році.
 
Партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» не висувала кандидатом в президенти О. Вілкула.
 
Більш того, О.Вілкул не є членом партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». Він висунувся від партії-підробки, яка була зареєстрована в грудні 2018 року і не має відношення до цієї партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»!
 
Сенсу голосувати за клони і за політичного аутсайдера Вілкула – немає, ваш голос просто пропаде.
 
Юрій Бойко – єдиний кандидат від Південного Сходу, у якого є всі шанси пройти до другого туру і перемогти нинішній режим. І саме ваш голос дуже важливий для цієї перемоги.
 
31 березня зробіть правильний вибір – проголосуйте за Юрія Бойка!