Укр

Новини опозиційного блоку

«Опозиційний блок» допомагає киянам оскаржити підвищення комунальних тарифів та відсутність індексації зарплат і пенсій, – Олександр Пузанов

14.06.15 1:37

Юристи «Опозиційного блоку надають допомогу людям, які вимагають визнати недійсними урядові рішення щодо підвищення тарифів на газ та електрику. Крім того, готується велика кількість позовів, пов’язаних з індивідуальним захистом прав людей, яким не були проіндексовані зарплати і пенсії.

Про це повідомив Голова Київської міської організації політичної партії «Опозиційний блок» Олександр Пузанов в інтерв’ю газеті «Вечірній«Київ».

Він розповів, що в міську організацію звернувся 72-річний київський пенсіонер, що живе на одну пенсію, тож він отримує приблизно 1400 грн. З 1 квітня тарифи на природний газ для населення були підняті на 280%.

«Якщо він буде платити за газ за новими тарифами, на життя йому залишиться близько 600 гривень. – По 20 гривень в день! На такі гроші просто фізично неможливо вижити. Ми представляємо інтереси цього пенсіонера в судах. Вже відбулося три засідання, наступне призначено на 12 червня. Аналогічний розгляд є й щодо тарифів на електроенергію », – розповів Олександр Пузанов.

Юристи «Опозиційного блоку» також готують велику кількість позовів, пов’язаних з індивідуальним захистом прав людей, що не отримали індексації своїх заробітних плат і пенсій.

«Кабінет міністрів згідно із законом зобов’язаний регулярно переглядати прожитковий мінімум. І відповідно, зарплати, пенсії та соціальні виплати не повинні бути менше, ніж ця нижня межа. Оскільки Кабінет міністрів діє, ми своїми судовими позовами змушуємо його переглянути і встановити цю справедливу планку », – повідомив Олександр Пузанов.

Джерело: http://eveningkiev.com/article/23478