Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «Я впевнений, на місцевих виборах 25 жовтня люди гідно оцінять зусилля« Опозиційного блоку »

14.06.15 1:38

Голова Київської міської організації політичної партії «Опозиційний блок» Олександр Пузанов упевнений, що на найближчих виборах до місцевих рад, які мають відбутися 25 жовтня, українці дадуть оцінку цій владі, і гідно оцінять зусилля і пропозиції «Опозиційного блоку».

Про це він заявив в інтерв’ю газеті «Вечірній Київ».

«Я думаю, що люди вже відчувають на собі всі наслідки безвідповідальної політики нинішньої влади, щодня бачачи ціни в магазинах і приміряючи їх до своїх доходів. Національна валюта знецінилася більш ніж утричі, рівень безробіття зростає, а на вулицях стає небезпечно. Падає промислове виробництво і валовий внутрішній продукт. Країна нічого не заробляє, а стоїть з простягнутою рукою. Отримуючи гроші від західних кредиторів, ми втрачаємо частину своєї незалежності. Це об’єктивно – якщо ти береш у борг, ти залежиш від того, хто тобі надав відповідний ресурс. Тому на найближчих виборах до місцевих рад, які мають відбутися 25 жовтня, люди дадуть оцінку цієї влади й, я впевнений, гідно оцінять зусилля та пропозиції «Опозиційного блоку».

Говорячи про діяльність київської організації, Олександр Пузанов згадав правову допомогу, яку надають юристи «Опозиційного блоку» киянам у захисті їхніх інтересів, розробку 15 законопроектів, які необхідні для нормального розвитку Києва, а також створення стратегічного плану для міста.

«Нинішня влада працює без плану дій. Незрозуміло, куди, в якому напрямку рухається місто. Ми ж, ґрунтуючись на Стратегії-2025 – масштабному документі, який був розроблений у 2012 році, та недооцінений цією владою – створили свій план дій з урахуванням нових реалій. Люди мають право знати, як Київ буде розвиватися і до чого потрібно прагнути », – зазначив голова Київської парторганізації.

Він повідомив, що «Опозиційний блок» братиме участь у місцевих виборах. «Ми не маємо сумнівів, що представивши наші цілі, які близькі та зрозумілі кожному українцю, наша команда отримає підтримку киян», – заявив Олександр Пузанов.

Джерело: http://eveningkiev.com/article/23478