Укр

Новини опозиційного блоку

Привітання з Днем Конституції України

28.06.15 9:51

Шановні кияни, дорогі друзі!

28 червня ми відзначаємо державне свято – День Конституції України. Вітаю всіх зі святом!

Це чудовий день для того, аби нагадати собі про головні цінності, на яких побудовано нашу державу. Що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Що держава відповідає перед людиною за свою діяльність, а утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави. Що жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов’язкова, а цензура заборонена. Що в Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Про все це слід добре пам’ятати, особливо зараз, коли ми іноді стикаємося з нехтуванням цими принципами. Дуже важливо зрозуміти, що демократичну та правову державу неможливо побудувати недемократичними методами.

Перша українська Конституція, написана за європейськими стандартами права, з’явилася більш ніж 300 років тому. Я радий, що у 2011 році в Києві ми відкрили пам’ятник її автору – гетьману Пилипу Орлику. Шануймо нашу історію та нашу Конституцію!

Нехай демократичні принципи, які закріплено у нашій Конституції, будуть вірним дороговказом у всіх наших справах!

Бажаю всім впевненості, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав! Миру, добра та справедливості!

Голова Київської міської організації політичної партії “Опозиційний блок”

Олександр Пузанов