Укр

Новини опозиційного блоку

Київська міська організація Опозиційного блоку допомагає киянам відстояти своє право на отримання субсидій

01.07.15 10:28

На сайті Київської міської організації політичної партії «Опозиційний блок» з’явився зразок позовної заяви для оскарження відмови у наданні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

«Ми намагаємося допомогти тим людям, які не можуть захистити себе самостійно», – пояснив глава Київської міської організації «Опозиційного блоку» Олександр Пузанов.

Він нагадав, що з початку року ціни піднялися абсолютно на все, а доходи громадян залишаються на низькому рівні. Комунальні тарифи не обґрунтовані, а їх зростання призводить до ще більшого зубожіння людей. У таких умовах тільки державні субсидії здатні хоч якось допомогти нужденним звести кінці з кінцями.

«Проте навіть існуюча недосконала і принизлива процедура отримання субсидій часто не дотримується, громадяни одержують відмову замість так необхідної їм державної допомоги. Тому наші юристи розробили зразок позовної заяви, яка допоможе громадянам оскаржити відмову в наданні субсидії. Ми також готові надати юридичну підтримку в представленні інтересів тим киянам, які звернуться до суду з подібними позовами », – заявив Олександр Пузанов.

Зразок позовної заяви можна знайти на сторінці «Наші проекти» (http://www.opposition.kiev.ua/uk-projects). Крім позовної заяви з сайту можна завантажити алгоритм розрахунку субсидії, докладне роз’яснення щодо обставин, за яких державні органи мають право відмовити громадянам у їх нарахуванні, а також порядок звернення до суду з подібним позовом.

Нагадаємо, зараз в Окружному адміністративному суді міста Києва розглядається дві позовні заяви щодо визнання незаконними та скасування тарифів на газ і на електроенергію для населення. Допомогу в представленні інтересів позивача за цими позовами надають юристи «Опозиційного блоку».