Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Опозиція пропонує конкретні рішення для виведення країни з кризи, але влада вперто їх ігнорує

21.07.15 1:40

Про це заявив Голова Київської міської партійної організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов в ефірі телеканалу ICTV в понеділок, 21 липня.

«Тільки за перше півріччя інфляція в країні склала 40%. Опозиційний блок активно пропонує свої реформи для підняття економіки, для соціальної підтримки людей і досягнення миру, але влада нас не чує – близько 470 законопроектів внесені до Верховної Ради, але розгляд більшості з них блокується парламентською коаліцією і комітетами», – підкреслив Пузанов.

Він також звернув увагу, що сьогодні Опозиційний уряд напрацював багато альтернативних рішень для виведення країни з кризи.

«Опозиційний уряд аналізує ситуацію в країні і пропонує рішення по кожній галузі, по кожному напрямку: транспорт, енергетика, соціальні стандарти і так далі. Ці напрацювання трансформуються в конкретні законопроекти, які наші депутати вносять до Верховної Ради. Вони можуть принести користь людям, але коаліція і їх не хоче їх розглядати», – зазначив політик.

«Сьогодні потрібно знайти відповіді на питання, які стосуються економічної політики, боротьби з корупцією, соціальної підтримки людей. Але в першу чергу, потрібно зробити все для того, щоб в країні запанував мир», – підкреслив Олександр Пузанов.

Він також додав, що після місцевих виборів Опозиційний блок почне змінювати життя громадян на краще на регіональному рівні.

«Після того, як на прийдешніх виборах Опозиційний блок отримає представництво в місцевих органах влади, ми почнемо ще більш активно працювати для людей на рівні регіонів. І я впевнений, ми зможемо змінити життя територіальних громад на краще», – підсумував Олександр Пузанов.