Укр

Новини опозиційного блоку

«Опозиційний блок» допоміг Українській православній церкві скасувати дискримінаційне рішення Київради

30.07.15 8:04

30 липня 2015 Київський апеляційний адміністративний суд прийняв бік Української православної церкви, скасувавши рішення Київської міської ради, яке виключало УПЦ з числа пільговиків з податку на нерухомість.

Таким чином, суд апеляційний інстанції відмовив Київраді в задоволенні її скарги та залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду Києва, що раніше також було прийнято на користь УПЦ.

Інтереси церкви у суді представляли юристи Київської міської організації політичної партії «Опозиційний блок».

«Ми вітаємо таке рішення суду. Київрада, намагаючись виключити Українську православну церкву з числа релігійних організацій, що мають право на пільги з податку на нерухомість, порушила Конституцію України, норми міжнародних правових угод і судову практику Європейського суду з прав людини», – розповів голова Київської міської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов.

Він додав, що Опозиційний блок і надалі захищатиме права людини, принципи рівності та справедливості, які останнім часом в Україні все частіше порушуються.

Нагадаємо, 28 січня 2015 Київська міська рада виключила Українську православну церкву з числа релігійних організацій, які мають пільги по сплаті податку на нерухомість.

18 червня 2015 Окружний адміністративний суд Києва скасував ті пункти рішення Київради, що вводили дискримінаційні порушення щодо Української православної церкви. Проте юристи Київради спробували оскаржити судове рішення в апеляційній інстанції.