Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Вибори в Чернігові – це репетиція перед битвою у Києві

31.07.15 12:07

На скромному периферійному 205 окрузі в Чернігові сталася масштабна «бійка» через один депутатський мандат. Можна тільки уявити, якими будуть жовтневі вибори до Київради з її 120 депутатами. Про це заявив голова Київської міської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов.

«Чернігів був репетицією. Київ у розумінні людей, що прагнуть до влади та не обтяжені сумлінням, – це корупційні схеми щодо відведення найдорожчої в Україні землі, дерибан найбільшого місцевого бюджету, важіль тиску на центральну владу через дозволи або заборони на масові акції. Ділкам від політики тут є що виборювати. У Києві все буде в рази гірше, ніж у Чернігові. Ті види підкупу виборців, які показав Чернігів, будуть застосовуватися і тут, проте ще більш активно, адже «покупців» і «продавців» буде набагато більше », – вважає політик.

За його словами, парламентські вибори 2014 року та довибори на 205 окрузі яскраво продемонстрували, що брудним виборчим технологіям протиставити практично нічого.

«У Кримінальному кодексі є спеціальна стаття про підкуп виборців, але вона не працює. Зупинити це можуть тільки самі виборці. Не віддавши голоси тим, хто засіває гречку, роздає купюри в конвертах і влаштовує шоу, й, обравши замість них тих, хто менше обіцяє, але більше робить. Тих, хто знає, як треба змінити місто, щоб воно стало сучасним та комфортним для життя. Вірю, що кияни здатні показати такий приклад всій країні», – підсумував Олександр Пузанов.