Укр

Новини опозиційного блоку

ДЕМОКРАТИЧНИЙ СВІТ НЕ ВИЗНАЄ ВИБОРИ БЕЗ ОПОЗИЦІЇ

04.08.15 12:04

Заява Опозиційного блоку

Опозиційний блок не визнає незаконного рішення Головного територіального управління юстиції в Харківській області про відмову в реєстрації нашої обласної організації. Ми звернемося до суду, зробимо все необхідне, щоб відстояти право партії брати участь у виборах.

Торік Опозиційний блок, всупереч усім перешкодам з боку влади, став переможцем на парламентських виборах у Харківській області. Сьогодні, згідно з усіма опитуваннями, наша партія є беззаперечним лідером, що претендує на перемогу в регіоні.

Тому рішення про відмову в реєстрації нашої організації – це фактично рішення про зрив місцевих виборів в регіоні та позбавлення харків’ян можливості обрати легітимні органи місцевої влади. Ми звернемося до суду і зробимо все необхідне, щоб відстояти право жителів Харківської області на чесні вибори і на законно обрану місцеву владу.

Відмова в реєстрації головної опозиційної сили – це порушення фундаментальних основ демократії. Лише тоталітарні режими дозволяли собі проводити вибори без опозиції. Тепер цим шляхом пішла нібито демократична влада нинішньої України, фальсифікуючи вибори ще до їх початку. Ми звернемося до міжнародного співтовариства, у судові інстанції, щоб зупинити перетворення нашої країни в диктатуру корумпованих політичних банкрутів.

Ми також звертаємося до Гаранта Конституції з вимогою виконати свої конституційні обов’язки і забезпечити участь у виборах усіх політичних сил, незалежно від того, подобаються вони владі чи ні.

Ми переконані в неминучості покарання всіх винних в антиконституційних діях в Харкові.

За порушення Конституції винні рано чи пізно понесуть кримінальну відповідальність.

Якщо в НАШІЙ країні ще є Конституція, Опозиційний блок братиме участь у виборах в Харківській області. Якщо наша партія не буде в них брати участь, цих виборів не буде. Жодна демократична держава світу, жодна авторитетна міжнародна організація не визнає вибори, проведені без участі опозиції.