Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: ЦВК МАЄ ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ ЗАДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ НА ПІДКОНТРОЛЬНІЙ УКРАЇНІ ТЕРИТОРІЇ ДОНБАСУ

11.08.15 11:44

Про це заявив голова Київської міської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов в ефірі телеканалу ICTV.

“Центральна виборча комісія та адміністрації на місцях мають зробити все для того, щоб місцеві вибори на підконтрольній Україні території Донбасу відбулися, а громадяни, які там мешкають, мали можливість реалізувати своє конституційне право – обирати і бути обраним», – зазначив Олександр Пузанов.

За словами політика, підготовка до місцевих виборів здійснюється за нечесним сценарієм не тільки на Донбасі, а й в інших регіонах України.

«Наприклад, у Харкові Опозиційний блок, який згідно з соціологією користується підтримкою понад 40 відсотків населення, не реєструють і тим самим не допускають до участі у виборах. В Івано-Франківську обласна рада прийняла рішення взагалі заборонити діяльність Опозиційного блоку», – додав голова Київської міської організації Опозиційного блоку.

«Правди домогтися неможливо, суди відкладають слухання місяцями, ситуація не вирішується. Люди, які хотіли б висловити своє ставлення до чинної влади, проголосувавши за Опозиційний блок, не можуть цього зробити. Все це свідчить про те, що влада боїться тієї оцінки, яку можуть дати виборці на місцевих виборах», – підсумував Олександр Пузанов.