Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: ВЛАДА ПРОДЕМОНСТРУВАЛА АБСОЛЮТНУ НЕЗДАТНІСТЬ СПРАВЛЯТИСЯ З ПРОБЛЕМАМИ В СТОЛИЦІ

11.08.15 12:06

Про це заявив голова Київської міської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов.

«Нездатність влади управляти країною проявилася в Києві, коли в 35 градусну спеку поламався головний каналізаційний колектор міста. В результаті на кілька діб у вихідні дні жителі трьох районів столиці залишилися без води», – зазначив Олександр Пузанов.

За його словами, в ситуації, що склалася, влада не спромоглася забезпечити підвезення киянам питної води.

«Сотні тисяч людей в 35 градусну шикувалися в черги до бюветів, оскільки питна вода в цистернах не розвозилася, хоча це перше, що повинна була забезпечити місцева влада в такій ситуації», – додав Олександр Пузанов.

Політик звернув увагу на те, що київський колектор, який вже вичерпав свій ресурс, несе екологічну загрозу не лише Києву, але й усій Україні.

«Важко уявити, що буде, якщо каналізаційні стоки потечуть прямо у Чорне море, попутно «радуючи» придніпровські міста», – додав голова Київської міської організації Опозиційного блоку.

На думку Олександра Пузанова, в Києві склалася абсолютно абсурдна ситуація – ціни на комуналку злетіли, однак утримання ЖКГ влада переклала на плечі громадян.

«Досі ніхто чомусь не чув про те, щоб після підвищення тарифів почалися масові ремонти теплотрас, колекторів, очисних споруд. Гроші йдуть незрозуміло куди. Страшно уявити, що буде взимку, коли постарілі теплотраси почнуть проривати в морози. Сьогодні ці проблеми перекладаються на плечі наших громадян, оскільки влада абсолютно не в змозі їх вирішити», – підсумував Олександр Пузанов.