Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: НОВІ ТАРИФИ НА ГАЗ Є НЕПІДЙОМНИМИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

11.08.15 2:37

Нові тарифи на природний газ виявилися непідйомними для громадян України. Про це заявив голова Київської міської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов в ефірі телеканалу ICTV.

«Сьогодні в три рази збільшено вартість газу для населення. Нові тарифи є непідйомними для населення. Українці платять сім гривень за кубометр газу, в той час як розрахунки показують, що економічно обґрунтована ціна газу для населення становить максимум дві гривні за куб», – зазначив Олександр Пузанов.

Політик нагадав, що Опозиційний блок в судах відстоює право громадян платити справедливу ціну за газ.

«На жаль, вже кілька місяців судове засідання ніяк не може закінчитися. Напевно, це комусь потрібно», – зазначив Олександр Пузанов.

За його словами, юристи Опозиційного блоку зроблять все, щоб це питання було вирішено і «драконівські» тарифи були скасовані. «Тарифи необхідно встановити на рівні, який буде прийнятним для населення», – підсумував політик.

Нагадаємо, в березні НКРЕ підвищила тарифи відразу на 280%, чим, по суті, створила умови, за яких люди не мають можливості платити нову вартість газу. Більше того, меморандум України і МВФ передбачає підвищення тарифів всього лише на 40%, влада ж їх підвищила відразу на 280%.