Укр

Новини опозиційного блоку

Київська організація Опозиційного Блоку підтримала один з найстаріших у Європі клубів паркового волейболу

17.08.15 7:18

Сонце, пісок, м’яч та веселий настрій – ось головні складові літнього спортивного свята. 15 та 16 серпня на спортивному майданчику біля озера Тельбін (житловий масив Березняки) відбувся ІІІ щорічний відкритий турнір з паркового волейболу – «Кубок Тельбіна». Спортивне змагання організував волейбольний клуб «Тельбін» за підтримки Київської міської організації Опозиційного Блоку.

«Опозиційний Блок завжди із задоволенням підтримує громадські ініціативи киян, що спрямовані на підтримку спорту і здорового способу життя», – зазначив голова Київської організації Опозиційного Блоку Олександр Пузанов.

У турнірі взяли участь п’ять команд: «Березняки», «Тельбін», «Фуршет», «Rich» та «Beltime». Кожна з команд мала змогу виставити на поле чотирьох гравців. Серед них були як, аматори, так і знані майстри волейболу: наприклад, Павло Воронков (володар Кубка світу і чемпіон Європи, у складі московського ЦСКА перемагав у Кубку європейських чемпіонів та першості СРСР, неодноразовий чемпіон світу серед ветеранів). Єдина умова: загальний вік гравців на майданчику повинен був перевищувати 160 років.

Перемогу здобула команда «Фуршет» у запеклій боротьбі з минулорічним переможцем – командою «Rich». «Фуршет» отримав перехідний Кубок Тельбіна та невеликий грошовий приз. Усі учасники та найбільш активні вболівальники отримали почесні грамоти та призи від ще одного спонсору турніру – компанії «Оriflame Сosmetics».

«Цього року наш кубок має особливе значення, бо цього року волейбольний клуб «Тельбін» святкує ювілей – 30 років зі дня заснування. Без перебільшення, це один з найстаріших клубів паркового волейболу у Європі. Конгрес Міжнародної федерації волейболу оголосив парковий волейбол окремою дисципліною у 1998 році, а наш клуб був заснований на три роки раніше», – розповів президент клубу Володимир Харицький.

Він підкреслив, що клуб всі ці тридцять років займаємося популяризацією спорту та здорового способу життя серед жителів Березняків.

Саме завдяки зусиллям клубу «Тельбін», його аматорської команди та небайдужих жителів Березняків було відновлено волейбольний майданчик, на якому пройшли змагання. Майданчик огороджено парканом, висаджено дерева і квіти, пробурено свердловину для води, встановлено флагшток та металевий ящик для зберігання волейбольного приладдя. Вболівальники можуть розметитися на зручних лавках для сидіння. Зараз майданчик на березі озера Тельбін є одним з найкращих у Києві, там регулярно проходять тренування з паркового волейболу.

Фото події