Укр

Новини опозиційного блоку

ІРИНА ДИРДІНА: МІН’ЮСТ ЗАТЯГУЄ СУДОВИЙ ПРОЦЕС, ЩОБ ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК НЕ ЗМІГ БРАТИ УЧАСТЬ У МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ НА ТЕРИТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18.08.15 1:07

Представники Міністерства юстиції намагаються затягнути розгляд судового позову в Окружному адмінсуді Києва про скасування незаконної відмови в реєстрації представництва Опозиційного блоку в Харківській області. Про це заявила представник Опозиційного блоку в суді, член Київської міської організації,  адвокат Ірина Дирдіна після переведення розгляду цієї справи в режим письмового провадження.

«Вчора ми надали суду всі докази по справі, дали пояснення, відповіли на запитання суддів. У матеріалах справи є всі докази незаконності дій Міністерства юстиції. Але Мін’юст замість того, щоб дати пояснення по суті, всіляко затягує судовий процес, подає клопотання про перенесення справи. Швидше за все мета Міністерства юстиції – затягнути розгляд справи для того, щоб харківська організація Опозиційного блоку не встигла подати заявку на участь у виборах до закінчення терміну реєстрації – 25 серпня», – підкреслила Ірина Дирдіна.

За її словами, якщо до 25-го серпня Опозиційний блок в Харківській області не зареєструють, опозиція не зможе брати участь у виборчому процесі в цьому регіоні.

«У матеріалах справи є всі наші пояснення, всі докази незаконності дій Мін’юсту. Тому ми подали клопотання про розгляд справи без нашої участі. Нехай суд приймає рішення», – резюмувала Ірина Дирдіна.