Укр

Новини опозиційного блоку

В КИЄВІ СТАРТУВАЛА АКЦІЯ «ЗА МИР І РОЗВИТОК УКРАЇНИ»

24.08.15 4:15

24 серпня, в День Незалежності України, Опозиційний блок розпочав акцію «За мир і розвиток». В рамках акції планується зібрати мільйон підписів громадян за припинення війни і в підтримку мирного економічного розвитку нашої країни.

«Наша політична сила, як і вся країна, хоче миру. Якщо приїхати в будь-яку частину країни і запитати, що хочуть люди, то вони скажуть, що, перш за все вони хочуть примирення в конфлікті, завершення трагедій. Кожен день війни відкидає нас назад, а наша країна повинна рухатися вперед, розвиватися, будувати міста, будувати дороги і бути щасливою », – заявив Юрій Бойко.

Народний депутат підкреслив, що це не політична акція. «У нас не політична акція, у нас громадська акція. Ми запрошуємо всіх до світу, до миру та розвитку в нашій країні », – зазначив політик.

Сказати своє «Ні» – війні, корупції, домогтися миру і розвитку зможуть усі бажаючі, кому не байдужа доля нашої країни.

«Ми покажемо, що дійсно мільйони людей хочуть миру, вони своїми підписами це покажуть. Ми покажемо їх влади, і покажемо, що дійсно люди хочуть примирення, хочуть миру. Ми вважаємо, що влада повинна прислухатися до цього. Це чисто громадянська акція спрямована на те, щоб завершити військовий конфлікт», – зазначив Юрій Бойко.

У свою чергу, голова Київської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов зазначив, що досягнення миру є головною передумовою для розвитку України.

«Світ, розвиток, соціальні пріоритети – тільки вони допоможуть зробити Україну сучасною європейською країною, а киян – жителями процвітаючою європейської столиці. Робочі місця, нові можливості, економічне зростання – замість зростання тарифів і податкового гніту», – така мета представників Опозиційного блоку та всіх небайдужих мешканців столиці.

Олександр Пузанов також повідомив про початок роботи «гарячої» лінії: «Ми оголошуємо про початок роботи гарячої лінії по збору проблем, які хвилюють киян. Ваша думка про те, як зробити життя в нашому місті краще, ляже в основу Маніфесту, який стане програмою дій для влади ».

Він закликав усіх, хто має власне бачення розвитку України, і готовий активними діями відстоювати його, приєднатися до команди Опозиційного блоку, бо списки партії є відкритими для всіх бажаючих.

Фото події