Укр

Новини опозиційного блоку

МИ ПОКАЖЕМО ВЛАДІ, ЩО МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ ХОЧУТЬ МИРУ І РОЗВИТКУ КРАЇНИ

25.08.15 1:39

Заява Опозиційного блоку

24 серпня у  дев’яти  містах України стартувала акція «За Мир і Розвиток». Це мирна загальногромадянська акція, яку вже підтримали тисячі людей в різних містах нашої країни. Її головна мета – зупинити війну і добитися стійкого миру в Україні.

В Одесі в День Незалежності войовничо налаштовані  молодики в балаклавах знищили намети Опозиційного блоку, де  безпартійні активісти збирали підписи за мир і розвиток України. Це безпрецедентний і аморальний у своїй основі вчинок. Вчинок влади, якій байдужий розвиток української економіки, яка використовує воєнні дії у власних цілях.

Незважаючи ні на що, ми продовжимо збір підписів за мир і розвиток України. На цьому наполягає український народ. За всіма соціологічними опитуваннями, абсолютна більшість наших співгромадян вимагає від влади якнайшвидшого закінчення війни. І бандитський розгін наших пікетів у День Незалежності України – це фактичне визнання тих, хто прийняв це рішення: їм не потрібна мирна і успішна Україна.

Ми переконані, що  люди підтримають нашу ініціативу. Кожен підпис – це крок до припинення кровопролиття. Ми покажемо владі, що мільйони українців прагнуть миру і економічного розвитку країни.