Укр

Новини опозиційного блоку

РОЗПОЧАЛА РОБОТУ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

26.08.15 3:23

Зателефонувавши за номером 0-800-212-212, ви можете розповісти про конкретні проблеми у вашому районі, на вашій вулиці. Якщо ви стали свідками або жертвами бездіяльності влади, вас переслідують за політичними переконаннями – телефонуйте нам, щоб ми разом боролися з цими ганебними явищами.

Усі, хто хочуть приєднатися до роботи в Опозиційному блоці, хто любить Україну і хоче зробити її кращою – багатою, мирною, щасливою – теж можуть дзвонити на «гарячу лінію» і виходити з її допомогою на зв’язок з місцевими партійними осередками, щоб брати участь у діяльності штабів нашої партії.

Якщо у вас є ідеї і конкретні пропозиції, як змінити наше життя на краще, підняти економіку, розвивати промисловість – телефонуйте нам. Всі ваші пропозиції будуть розглянуті, узагальнені і ляжуть в основу конкретних планів дій по кожному регіону, де Опозиційний блок буде відстоювати позиції своїх виборців у місцевих радах.

Всі дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів зв’язку.