Укр

Новини опозиційного блоку

КИЯНИ АКТИВНО ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО АКЦІЇ «ЗА МИР І РОЗВИТОК»

26.08.15 3:36

Намети, які з’явилися в багатьох районах столиці, викликають жвавий інтерес у жителів та гостей міста. «До нас підходять, запитують про цілі акції, – коли дізнаються, що ми збираємо підписи за мир, то відразу підписують», – розповіла активістка Світлана.

Зібрані в ході акції підписи будуть передані до Верховної Ради, щоб представники всіх фракцій дізналися, чого хочуть громадяни України.

Ну, а крім збору підписів, активісти Опозиційного блоку збирають пропозиції киян щодо проблем їхнього району, вулиці де вони проживають, щоб разом вимагати від влади їх негайного рішення.

«Думка киян про те, як поліпшити життя столиці, зробити його безпечним, захистити дітей і стариків, підняти зарплати і пенсії, – все це ми проаналізуємо і розробимо конкретні пропозиції щодо виходу з кризової ситуації в країні і в місті. Ми вимагатимемо їх втілення в життя», – пояснив Глава Київської міської організації Олександр Пузанов.

Він додав, що підтримати акцію «За Мир і Розвиток» тепер можна і зателефонувавши на «гарячу лінію» Опозиційного блоку 0-800-212-212.

Фото події