Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: «ВЛАДІ ТРЕБА ПРИПИНИТИ ЗНУЩАЛИСЯ З ЛЮДЕЙ РАДЯЧИ «ПИТИ МОЛОКО», І НЕ ЧЕКАТИ, КОЛИ ПІДЕ ДОЩ – ТРЕБА КИНУТИ ВСІ СИЛИ НА ЛІКВІДАЦІЮ ПОЖЕЖ»

03.09.15 4:04

Чергова надзвичайна ситуація, пов’язана з пожежами навколо столиці, – це наслідок непрофесіоналізму влади, яка не зробила висновків з власних помилок під час пожеж весни цього року. Так глава київської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов прокоментував проблеми, з якими зіткнувся Київ через пожежу під Броварами.
«Кількість пожеж навколо столиці цьогоріч б’є всі антирекорди. Але що ще гірше: кожен з цих пожеж стає трагедією, несучи людські життя і створюючи загрозу здоров’ю населення всього Києва. І якщо самі пожежі влада може спробувати списати на погоду, то невміння швидко їх ліквідувати – це наслідок всіх рішень нинішньої влади, яка під приводом люстрації виганяла професіоналів з ГосЧС та інших служб, замінюючи їх дилетантами», – заявив Пузанов.
На думку політика, влада не тільки приймає помилкові рішення, але й спізнюється з їх прийняттям: «Уже вночі місто був поглинений смогом, тому вранці влада повинна була негайно оголосити про додаткове вихідному дні для тих батьків, у кого є діти дошкільного та молодшого шкільного віку . Натомість сьогодні вдень вирішили закрити школи, хоча не всі можуть залишити дитину вдома одного ».
«Під час роботи в КМДА я брав участь у розробці програми взаємодії міської влади та мобільних операторів, по смс-інформування киян про виникаючі надзвичайних ситуаціях. Це як заміна застарілої системі оповіщення по дротовому радіо. Її можна використовувати для того, щоб повідомити всім, хто знаходиться в місті, про задимлення і про реальну небезпеку », – підкреслив Пузанов.
«Досі не прийняті всі необхідні заходи для гасіння пожежі та ліквідації її наслідків, – вважає політик. – На гасіння пожежі потрібно терміново кинути всі служби Києва у співпраці з ГосЧС і Міноборони. Влада повинна оперативно відправити лікарів у школи і дитячі сади, щоб стежити за станом дітей. У лікарнях має бути встановлено чергування лікарів, які спеціалізуються на захворюваннях органів дихання, на серце, на алергіків. У метро повинна бути посилена вентиляція, щоб не допустити концентрації диму, через яку багато хто може отруїтися ».
Глава київської організації Опозиційного блоку впевнений, що, крім вжиття оперативних заходів, потрібен серйозний аналіз причин черговий неготовності державних і міських служб до надзвичайної ситуації. ГосЧС повинна підняти документи травневої перевірки готовності до надзвичайних ситуацій в столиці і провести аналіз дій усіх служб в останні дні. Неготовність більшості з них очевидна, а значить – необхідно швидко усунути недоліки і покарати винних, щоб уникнути повторення подібних ситуацій
«Цій владі треба припинити знущатися над людьми порадами« пити молоко », і не чекати, коли піде дощ – треба кинути всі сили на ліквідацію пожеж!», – Резюмував Пузанов.