Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: «КИЯНИ НЕ ПОВИННІ СПЛАЧУВАТИ ЗА ЕЛЕКТРИКУ ЗА НЕОБҐРУНТОВАНИМИ ТАРИФАМИ»

07.09.15 2:42

Юристи Опозиційного Блоку подали апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду стосовно обґрунтованості тарифів на електроенергію.

«Кияни не повинні сплачувати за електрику за необґрунтованими та надуманими тарифами величезні суми на користь комунальних монополістів, які отримають надприбутки, а якість комунальних послуг лишається на дуже низькому рівні. Ми продовжуємо боротьбу за скасування цих нечесних тарифів», – заявив Голова Київської міської організації Олександр Пузанов.

Нагадаємо, 17 липня Окружний Адміністративний суд ухвалив рішення у справі щодо скасування підвищення тарифів на електроенергію на користь відповідача. Згідно з постановою Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, тарифи на електроенергію зростатимуть в декілька етапів, і до березня 2017 року підвищяться в 3,5 рази. Останнє підвищення відбулося 1 вересня – електрика в середньому стала дорожче на 23%. Одночасно з підвищенням тарифів було знижено мінімальний місячний обсяг споживання зі 150 кВт до 100 кВт. В такий обсяг не вкладається практично жодна родина. Відтак споживачам доводиться сплачувати за збільшеним тарифом, призначеним для тих, хто споживає від 100 до 600 кВт, хоча їхні потреби можуть лише трохи перевищувати 100 кВт.