Укр

Новини опозиційного блоку

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» ВІДСТОЮЄ У СУДІ ПРАВО НА ЧЕСНІ ВИБОРИ

08.09.15 3:52

Київський Опозиційний Блок подав позов на незаконні дії Центральної виборчої комісії, яка відмовилася включити представників партії до складу районні комісій міста Києва на майбутніх місцевих виборах.

«Такими діями влада намагається позбавити опозицію можливості контролювати процес підрахунку голосів. Це означає тільки одне: влада боїться «Опозиційного блоку» й завчасно готує для себе можливість сфальсифікувати результати виборів», – заявив Голова Київської організації Опозиційного Блоку Олександр Пузанов.

Він нагадав, що влада різними способами намагається усунути опозицію від участі у виборах. Новий закон про місцеві вибори позбавив права голосу понад 1,5 мільйона людей, Мін’юст відмовляється реєструвати місцеві організації «Опозиційного блоку». Тепер влада намагається не допустити представників опозиції до контролю за процесом підрахунку голосів.

«Ми маємо намір відстоювати інтереси нашої політсили а, головне, наших виборців. Їхні голоси не повинні пропасти, не повинні «ненавмисно» опинитися не в тій стопці. Ми звернулися до суду і обов’язково доб’ємося справедливості!», – підкреслив Олександр Пузанов.

Засідання за позовом «Опозиційного Блоку» в Київському апеляційному адміністративному суді призначено на 16.00 8 вересня 2015 р.