Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: МИ НЕ ЗАЛИШИМО КИЯН БЕЗЗАХИСНИМИ ПЕРЕД ЖАДІБНІСТЮ КОМУНАЛЬНИХ МОНОПОЛІСТІВ

11.09.15 11:32

11 вересня Опозиційний Блок подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду стосовно скасування підвищення комунальних тарифів на газ. Опозиція, діючи в інтересах київського пенсіонера, намагається через суд скасувати березневу постанову Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, зі встановлення тарифів на газ для населення.

«Ми не припинемо боротьби та не залишимо киян беззахисними перед жадібністю комунальних монополістів. В березні тарифи було підвищено відразу на 280%, і влада так і не надала жодного пояснення щодо їхньої обґрунтованості. Підстав для такого різкого підвищення тарифів не існувало. Це було зроблено лише для того, аби залатати дірки в бюджеті «Нафтогазу». Таким чином, влада намагається вирішувати власні проблеми коштом простих людей. Ми вимагаємо визнати нові тарифи на газ незаконними та будемо домагатися їхнього скасування. Тарифи необхідно встановити на рівні, який буде прийнятним для населення», – підкреслив голова Київської міської організації Опозиційного Блоку Олександр Пузанов.

Нагадаємо, Опозиційний Блок діє в інтересах київського пенсіонера Івана Заброди. Як повідомлялося, єдине джерело доходів 72-річного пенсіонера – це пенсія розміром 1498 гривень. У зимовий період для того, щоб обігріти помешкання за новими тарифами, він буде змушений заплатити 1400 гривень.

Олександр Пузанов пояснив, що субсидії, які влада вважає вирішенням проблеми, на справді не здатні її вирішити. По-перше, нагадав політик, їх дуже важко отримати. А по-друге, уряд в такий спосіб лише підтримує монополістів бюджетним коштом.

«Держава встановлює неадекватні тарифи, за якими населення повинно сплачувати приватним компаніям. Населення не має на це грошей, отже, держава доплачує цим монополістам із державного бюджету. Кінцевими отримувачами такої субсидії є не люди, а компанії, які працюють за такими тарифами. Опозиційний Блок хоче зламати цю корупційну схему», – пояснив Олександр Пузанов.