Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: СВОБОДА НЕМОЖЛИВА ТАМ, ДЕ УТИСКАЮТЬСЯ ПРАВА ОПОЗИЦІЇ

14.09.15 10:47

11 вересня Вищий адміністративний суд відмовив Київському Опозиційному Блоку у задоволенні скарги на дії Центральної виборчої комісії, яка незаконно відмовилася включити представників опозиції до складу районних виборчих комісій міста Києва на місцевих виборах.

«Єдине, що я можу сказати – це рішення не на користь демократії, не на користь вільних та чесних виборів. Влада позбавила опозицію можливості контролювати процес підрахунку голосів. Вона готується фальсифікувати результати, оскільки чесно перемогти не здатна. Мені гірко це визнавати, але Україна стає все менш вільною та демократичною державою, оскільки свобода не можлива там, де утискаються права меншості, права опозиції», — заявив голова Київського Опозиційного Блоку Олександр Пузанов.

Нагадаємо, судовий розгляд за справами щодо виборчого процесу здійснюється за скороченою процедурою, та передбачає лише дві судові інстанції: Апеляційний адміністративний суд, та Вищий адміністративний суд. Обидві інстанції відмовили опозиції у задоволенні позову.