Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: УРЯД ЗАЙМАЄТЬСЯ ІМІТАЦІЄЮ РЕФОРМ, З КОРУПЦІЄЮ РЕАЛЬНО НІХТО НЕ БОРЕТЬСЯ

14.09.15 9:59

Про це заявив Голова Київської міської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов під час «Шустер LIVE».

За словами політика, рівень корупції в країні за останні два роки суттєво зріс.

«Якщо два роки тому 60% директорів (українських підприємств) говорили, що рівень корупції в країні зашкалює, то сьогодні так вважають вже 80% директорів. Це свідчення того, що в державі не відбуваються реформи, з корупцією реально ніхто не бореться», – зазначив Олександр Пузанов.
Політик переконаний – уряд займається лише імітацією реформ.

«Реформи і зростання економіки – це не цифри, не показники, не статистичні дані, це в першу чергу, підвищення рівня життя наших громадян, зарплат і пенсій, відсутність інфляції, можливість оплачувати комунальні тарифи і не економити на ліках», – сказав політик.

«Ми ж маємо справу з кипучою діяльністю, яка не має ніякого практичного результату. Депутати Верховної Ради, по-моєму, вже забули, що вони теж є владою і теж несуть відповідальність за те, що відбувається в державі, за порушення законів, за скандали з Пашинським, Турчиновим і тим же Сакварелідзе, який заявив про те, що йому пропонували хабар у розмірі 10 мільйонів доларів. Однак ми досі не бачимо результатів розслідування. Де людина, яка пропонувала цей хабар? Де заява Сакварелідзе про звільнення, якщо він сказав неправду?», – додав Олександр Пузанов.

«У людей закінчується терпіння, і 25 жовтня вони обов’язково висловлять свою позицію», – підсумував політик.