Укр

Новини опозиційного блоку

КАНДИДАТОМ В МЕРИ КИЄВА ВІД ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ СТАВ ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ

22.09.15 3:33

Він же очолить виборчий список партії на виборах депутатів Київради

Загалом від Опозиційного блоку до Київради балотується 120 кандидатів. Виборчий список партії був затверджений на III Зборах Київської міської організації політичної партії «Опозиційний блок», якы відбулися у вівторок, 22 вересня.

Серед кандидатів переважна більшість медичні працівники, педагоги та підприємці. На три чверті це нові люди в політиці, вони не були раніше і не є зараз членами жодної політичної партії. Наймолодшому кандидату 28 років, а найстаршому 62.

Кандидатуру на посаду Київського міського голови від Опозиційного блоку запропонував Михайло Васильович Макаренко – Головний лікар Київського пологового будинку, заслужений лікар України та кандидат у депутати Київради від Опозиційного блоку. «Олександр Пузанов э саме тією людиною, яка потрібна Києву. Він молодий, але вже має достатньо досвіду для того, щоб змінити Київ на краще. Крім того, Олександр Пузанов – корінний киянин і знає, що потрібно зробити для столиці та киян. Саме Олександр Пузанов – гідна кандидатура на посаду київського мера», – вважає Михайло Макаренко.

«Київ останнім часом почав втрачати свій особливий статус столиці. Тому перед нами стоїть непросте завдання – донести до кожного киянина позицію та ідеї Опозиційного блоку, запропонувати платформу для об’єднання київської громади. Наші пріоритети – боротьба з бідністю та створення ефективної законодавчої бази, яка гарантує права і можливості киян та міста вцілому», – звернувся до присутніх лідер Опозиційного блоку Києва Олександр Пузанов.

Він зазначив, що в процесі виборчої кампанії опозиції неодмінно доведеться зіткнутися з серйозними перешкодами. «Провладні сили ведуть брудну пропагандистську кампанію проти Опозиційного Блоку. Упевнений, незважаючи на це, ми отримаємо хороший результат і створимо «київську більшість». Ми створимо механізми контролю за діяльністю провладних партій у Київраді і не дозволимо міським депутатам діяти в інтересах власних політичних сил, а не в інтересах усіх киян. Опозиція має бути представлена в Київраді», – заявив Олександр Пузанов.

Фото події