Укр

Новини опозиційного блоку

Мы добились выплаты долгов шахтерам

  Про це за заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, коментуючи прийняття законопроекта № 8362.   «Було прийнято важливе рішення – законопроект № 8362, який розблокував виплату зарплат шахтарям. Ми були одними з ініціаторів цього законопроекту. Ми підтримали цей законопроект. Тому я задоволений, що нарешті люди отримають те, що вони заробили», - наголосив Юрій Бойко.   Він зазначив, погано те, що для цього шахтарям довелося приходити під Верховну Раду, мітингувати.   «Суто технічна процедура – заплатити за вугілля – перетворилася на законодавчу епопею. Але я задоволений, що нарешті це сталося. Нарешті вони отримають гроші. Це 50 тисяч людей. Я задоволений, що ми «пробили» цей закон», - акцентував Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.   Юрій Бойко підкреслив, що для того, аби парламент кожного разу не перетворювати в «пожежну команду», ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на впровадженні урядом державної політики з підтримки вугільної галузі. Бо коли замість міністра енергетики, керують «смотрящі», то порядку не буде.   «Закрилася сесія, депутати пішли на канікули, все, що вони спромоглися зробити, це під тиском ультиматумів підтримати кілька законопроектів, які дійсно стосувалися і вирішували проблеми людей. Все інше - це були суто політичні речі. Всі ті реформи, що вони наприймали, потрібно відмінити, і взагалі, цьому парламенту краще після канікул взагалі не повертатися до сесійної зали, - бо головне питання - миру та розвитку економіки вони все одно вирішити не здатні», - сказав Юрій Бойко.  

Ні законопроекту 6688

  Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ   Диктаторський законопроект № 6688 грубо порушує права людини, свободу слова і Конституцію України.   Наявність у порядку денному Верховної Ради законопроекту про позасудове блокування сайтів - це чергова спроба влади встановити в Україні інформаційну диктатуру.   Проти даного законопроекту виступили представники правозахисних організацій, медійники, інтернет-спільнота. Ініціативи, запропоновані цим законопроектом, є грубим порушенням Конституції України, прав людини, зазіханням на свободу слова.   У разі прийняття даного законопроекту, влада отримає необмежені можливості для блокування роботи будь-якого інтернет-ресурсу без суду і слідчих дій, безконтрольно та на свій розсуд.   ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не дасть жодного голосу за законопроект № 6688. Ми закликаємо всіх депутатів захистити свободу слова в Україні та не допустити прийняття даного законопроекту.   Цензура і контроль над ЗМІ не повинні бути узаконені!  

Бойко Юрий Анатольевич

  Допоки на сході рвуться снаряди і гинуть люди, ніякі економічні чи соціальні реформи не можуть бути реалізовані в Україні Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, виступаючи з трибуни Верховної Ради у вівторок, 19 червня.   «Минулого тижня ми стали свідками успішного вирішення одного довготривалого міжнародного конфлікту. Для наших політиків зустріч президента США з лідером Північної Кореї повинна стати прикладом того, як прагнення до мирного врегулювання півстолітнього конфлікту ставиться вище політичних і особистих амбіцій. Такою має бути і позиція української влади. Ми наполягаємо, щоб були проведені прямі переговори між нашою сьогоднішньою владою і керівництвом РФ і так званих республік задля досягнення миру та припинення бойових дій на сході країни, адже там продовжують гинути люди. За даними ОБСЄ з початку 2018 року в результаті бойових дій в Донбасі 29 чоловік загинули, а ще 109 отримали поранення. Це треба негайно зупинити. Якщо президент побоюється за свої політичні рейтинги, то ми, як політична сила, готові прийняти участь у цьому процесі, адже жоден політичний рейтинг не коштує втрачених життів», – наголосив Юрій Бойко.   Він зазначив, що у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є чіткий план з врегулювання конфлікту в Донбасі. «У першу чергу, необхідно забезпечити стійке перемир'я в Донбасі шляхом розведення важких озброєнь і введення в регіон миротворчої місії під егідою ООН. Наступний етап – прийняття законів про особливий статус Донбасу на три роки для відновлення мирного життя, прийняття закону про амністію для тих, хто не вчинив тяжких злочинів. Після цього – відновлення економічного співробітництва, контролю над україно-російським кордоном з боку українських прикордонників. І через три роки проведення там місцевих виборів за українськими законами. Це єдиний реальний шлях для відновлення миру в нашій країні, збереження єдиної України. Влада повинна усвідомити, що будь-які економічні чи соціальні реформи не можуть бути реалізовані, допоки на сході рвуться снаряди і гинуть люди. Тому парламент має зробити все можливе задля його встановлення», – підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.   41% населення вважає, що завершення військового конфлікту на сході України, – це першочергове завдання, яке повинно бути вирішено для подальшого розвитку країни. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає виключно за політико-дипломатичний шлях врегулювання конфлікту і підтримує мирний план, що базується на протоколі, який був підписаний в лютому 2015 року в Мінську.  

Юрій Бойко.

  Про це заявив співголова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час Погоджувальної ради в понеділок, 4 червня.   За його словами, військового сценарію завершення конфлікту не існує.   «Ми вважаємо, що необхідні прямі переговори на найвищому рівні між сторонами конфлікту - Україною, Російською Федерацією та невизнаними республіками для того, щоб досягти кінцевої мети – завершення війни», - зауважив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.   Юрій Бойко наголосив, що представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ готові взяти участь у таких переговорах.   «Якщо президент України, який обіцяв за два тижні завершити війну, побоюється за свої рейтинги, то ми готові взяти участь у цих переговорах. Ми вважаємо, що жоден рейтинг не вартий життів людей. Зрозуміло, що конфлікт на сході необхідно завершити. Це в інтересах суспільства. Цього вимагають всі громадяни», - зауважив народний депутат.   На Донбасі знову йде загострення збройного конфлікту. За даними ОБСЄ, з початку року загинуло вже більше 100 цивільних осіб і кількість жертв знову стрімко зростає. Водночас, парламент не робить нічого для мирного врегулювання.   Виконання політичної частини Мінських угод фактично заблоковано. Пропозиції та законопроекти, розроблені ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ, свідомо не вносяться на розгляд парламенту.   Ми вимагаємо від Верховної Ради переглянути свою позицію. Вона не знаходить підтримки українських громадян. Чекати до наступних виборів, щоб почати роботу над мирним врегулюванням — неприпустимо.  

Юрий Бойко

  Допомога при народженні дитини суттєво зросте, щойно ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК сформує більшість у Верховній Раді. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки на Київщину, де відвідав дитячий будинок сімейного типу у с. Велика Мотовилівка.   Опозиційний політик вважає, що держава повинна суттєво збільшити підтримку одиноких матерів, дітей-інвалідів та дітей, які залишилися без батьківської опіки.   «Потрібно також істотно збільшити виплати при народженні дитини. Сьогодні при народженні першої, другої і третьої дитини дають по 40 тисяч гривень, тоді як ще декілька років тому давали по 40, 60 і 120 тисяч відповідно. І, до речі, з урахуванням курсу долара, це були хоч якісь гроші», - зауважив Юрій Бойко.   Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ініціюватиме суттєве збільшення виплат при народженні дитини. «Щойно ми сформуємо більшість в парламенті, ми ініціюватимемо збільшення виплат при народженні першої дитини до 100 тисяч, другої – 200 тисяч, третьої – 300 тисяч гривень. І це вже буде реальна допомога молодим сім’ям», - наголосив Співголова партії.   Юрій Бойко зауважив, що питання збільшення народжуваності – одне з найактуальніших для українців. «Сьогодні потрібно підтримати батьків, які виховують дитину, і це завдання держави, про яке не треба згадувати лише напередодні Дня захисту дітей, про це треба пам’ятати завжди. В країні мешкають 70 тисяч дітей-сиріт і 250 тисяч дітей-переселенців. Це категорії, які потребують особливої уваги i допомоги. Необхідно зробити все можливе, аби ці діти не відчували себе зайвими в країні. І тому ми домовились з людьми, які опікуються дитячими сімейними будинками, що вони нададуть перелік найбільш актуальних проблем, а наша фракція внесе відповідний законопроект до парламенту, щоби допомогти цим людям», - сказав він.   Юрій Бойко зазначив, що завдання держави - надати максимальну підтримку людям, які виховують дітей, що залишились без батьків.   «Сьогодні цих людей турбують суто життєві питання – транспорту, оформлення пільг і субсидій, питання житла. Завдання держави – дати на них відповіді», - зауважив опозиційний політик.   Юрій Бойко наголосив, що будинки сімейного типу — найліпші для виховання дітей-сиріт. «Головна перевага дитячого будинку сімейного типу – це те, що діти відчувають себе у сім’ї. Політика у цьому питанні має бути дуже виваженою. Не повинно бути так, що закриють всі інтернати, всіх розженуть, кудись подінуть дітей, вчителів – на вулицю. Треба крок за кроком втілювати програми розвитку будинків сімейного типу. Я впевнений, що за цим майбутнє. Такі будинки створюють сімейний затишок і надають дітям захист, якого вони потребують», - підсумував Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.   Дивитися відеорепортаж  

e-mail: press@opposition.kiev.ua