Укр

Новини опозиційного блоку

заставка Оппозиционного Блока

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

«Ми стали свідками того, як вже вдруге за місяць Вічний вогонь біля Могили невідомого солдата в Києві зазнав наруги. Влада ніяк не відреагувала на перший злочин: вандали не були знайдені й покарані, пам'ятник, як і раніше, не охороняється від можливих посягань», - заявив лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

«Молоді й талановиті роблять свій вибір не на користь України. Вони виїжджають з країни, тому що хочуть отримувати гідну винагороду за свою працю та відчувати себе в безпеці. Розвиватися, реалізовувати себе й жити, а не боротися за існування. Влада в рідній країні не може їм цього запропонувати», - пише на своїй сторінці в Facebook лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

6 листопада керівництво територіальних організацій ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Святошинського, Печерського та Шевченківського районів Києва поклали квіти до пам'ятника Вічної Слави.

Александр Пузанов фото

В ніч з 6 на 7 листопада вандали залили цементом Вічний вогонь в парку Вічної слави в Києві. «Люди, які вчинили цей безглуздий і ганебний акт вандалізму, повинні відповісти за всією суворістю закону. Така неповага до пам'яті полеглих героїв, до історії Києва та України, не повинна залишатися безкарною», - заявив лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

6 листопада, в День визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, київські ветерани, лідер Київської команди опозиційного блоку Олександр Пузанов, керівники районних організацій та активісти партії поклали квіти до Пам'ятника вічної слави на могилі Невідомого солдата в пам'ять про полеглих у битві за Київ.

e-mail: press@opposition.kiev.ua