Укр

Новини опозиційного блоку

Юрій Бойко

  Співголова партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Юрій Бойко виступив з різкою заявою з приводу подання до Верховної Ради від генерального прокурора Луценка на зняття депутатської недоторканності зі Співголови парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула та народного депутата Дмитра Колєснікова.   «Репресії влади проти народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова – це плювок в обличчя жителям Південного Сходу України, які голосували за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Будь-яке інакомислення відразу ж стає об'єктом переслідування за командою влади. У країні проводяться репресії проти політичних опонентів», - заявив Юрій Бойко.   Він підкреслив, що таке переслідування не має нічого спільного з дотриманням законів і спрямовано тільки проти опозиційних сил.   «Наші колеги Дмитро Колєсніков та Олександр Вілкул політично мотивовано переслідуються. Це черговий приклад беззаконня і політичного свавілля. Їхня принципова позиція і високий професіоналізм неодноразово допомагали викривати брехню влади і виводити на чисту воду її антисоціальні ініціативи, спрямовані проти людей. Дмитро Колєсніков, який був міністром промислової політики, критикував економічне безсилля правлячої влади і знищення нею промислового потенціалу країни. Олександр Вілкул ніколи не боїться висловлювати свою позицію, в тому числі щодо 9 травня, про справжніх героїв, і надає підтримку ветеранам, про яких забула влада», - зазначив опозиційний політик.   Юрій Бойко назвав це помстою опозиційним силам перед виборами.   «Все це означає одне – передчуваючи свій кінець, влада намагається завдати максимальної шкоди опозиції перед виборами. Але самій владі це вже ніяк не допоможе. Люди їй вже не вірять», - підкреслив народний депутат.   «Упевнений, що ці справи розваляться, як все, що вигадала ця влада проти опозиції. Ми зробимо все, щоб захистити наших колег», - резюмував Юрій Бойко.  

Опозиційний блок

  Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ   60% населення перебуває за межею бідності, реформи провалені, економіку лихоманить, молодь масово втікає з країни, Україна лідирує у світових рейтингах корупції. Цей список можна продовжувати довго. На жаль, все це реалії сьогоднішньої України. До того ж наближаються вибори, на яких нинішній владі доведеться за все це відповідати.   Нинішні можновладці втратили довіру громадян і не мають шансів на чесну перемогу. Розлючена зростаючими рейтингами ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, влада від тактики репресій перейшла до відкритого терору проти наших соратників. Репресії і терор - це останній аргумент корумпованого і дискредитованого режиму.   Спроба зняти недоторканність зі Співголови парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула та народного депутата Дмитра Колєснікова продовжує ганебну і злочинну низку переслідувань опозиціонерів: Вадима Новинського, Михайла Добкіна, Євгена Бакуліна, Сергія Дунаєва. Майже два роки бездоказово знаходиться у в'язниці Олександр Єфремов. І це вже не кажучи про постійні погрози на адресу представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в регіонах.   Не помічаючи тотальної корупції у сьогоднішній владі, тобто буквально у себе під носом, Генпрокуратура «залізла» у 2011-2012 рр. в надії «відрити» хоч щось проти наших соратників. Їх «пошуки» не могли увінчатися успіхом, тому було прийнято рішення «шити справу», наспіх фабрикуючи абсурдні «докази». Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова, по суті, звинувачують за прийняття управлінських рішень, спрямованих на розвиток економіки та забезпечення ефективної господарської діяльності підприємств.   Ми рішуче заявляємо - погрозами і залякуванням представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Генпрокуратурі не вдасться додати балів до нульового рейтингу влади. Ми впевнені, що фейкові справи проти Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова розваляться так само, як і проти інших наших однопартійців.   Ми звертаємося до посольств демократичних країн і представництв міжнародних організацій із закликом звернути увагу на загрозу остаточного згортання демократії в Україні і дати публічну оцінку системним переслідуванням опозиції. Особливої ​​уваги потребує те, що політичні репресії тривають, незважаючи на численні резолюції ПАРЄ та оцінки міжнародних правозахисних організацій.   ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, незважаючи на тиск, буде продовжувати боротьбу за права і свободи українських громадян. Ми закликаємо всі демократичні політичні сили до об'єднання у боротьбі за демократичне майбутнє України.  

Опозиційний блок

  Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ   ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає незаконною і антидемократичною спробу «партії війни» видавити представника опозиції з Комітету з питань національної безпеки і оборони.   Антидемократичні та репресивні дії щодо опозиції – це політична розправа за День Перемоги на «Інтері», а також спроба «партії війни» приховати від суспільства масштабні зловживання в сфері оборони і ВПК, прагнення уникнути політичної відповідальності за результати п'яти років правління.   Ми нагадуємо колегам-депутатам з інших парламентських фракцій, що Верховна Рада – це вищий орган законодавчої влади, в якому працюють народні депутати, що представляють інтереси всіх громадян нашої країни, в тому числі більшості людей, які не підтримують нинішній режим і виступають за мир в Україні.   Ми не визнаємо сьогоднішнє рішення Комітету з безпеки та оборони як незаконне і не демократичне. Ми звертаємося до посольств іноземних держав і представництв міжнародних організацій дати оцінку діям «коаліції війни» у Верховній Раді, спрямованим на згортання свободи і демократії в Україні.  

Сергей Лёвочкин. Фото.

  Влада не може виробити порядок денний, потрібний людям. Коаліція не визначилася з єдиним кандидатом на президентські вибори. Про це сказав заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Льовочкін журналістам в кулуарах парламенту у четвер, 17 травня.   «У коаліції немає ефективного порядку денного. Все, що зараз відбувається, вже робиться в логіці президентських виборів. Тому коаліція не пропонує нічого корисного. Бюджетна резолюція, в якій прожитковий мінімум, який збирається забезпечити влада в наступному році, становить 66 доларів, в той час як в 2013-му він був 147 доларів», – заявив Сергій Льовочкін.   Політик також підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не підтримує порядок денний, який влада визначила для Верховної Ради. За його словами, у партії є свої пропозиції, на яких вона наполягає.   «У нас є свій порядок денний. В першу чергу, це законопроекти, які можуть повернути мир в Україну – реалізація Мінських угод. Це пакет соціальних законопроектів, це поліпшення життя переселенців, підвищення соціальних стандартів, забезпечення ефективної роботи економіки, зміни до бюджету, які дозволять підняти реальний сектор і спрямувати кошти в регіони», – зазначив Сергій Льовочкін.

  Сьогодні під загрозою опинилася легитимність виборчого процесу, довіра до Центральної виборчої комісіїї і результів виборів, які вона буде встановлювати. Представники Опозиційного блоку виключені з процесу формування Центрвиборчкому. Наші кандидатури не представлені, хоча за квотним принципом ми повинні мати в ЦВК дві кандидатури. Адже фракція Опозиційного блоку третя за кількістю депутатів в Верховній Раді. Це є порушення виборчого права. Такі дії влади говорять тільки про одне: зануривши країну в політичну та економічну кризу, не маючи підтримки громадян, сформувавши "ручну" ЦВК влада готується до фальсифікації результатів виборів. Но це не врятує курупційну владу, народ зробить вірний вибір!   Читати ще на сайті Опозиційоного блоку.

Юрій Бойко. Фото.

  Юрій Бойко знаходиться серед лідерів президентського рейтингу. Про це свідчать результати опитування, що проведений центром соціальних досліджень "Софія".   Так, 11 % респондентів готові проголосувати на виборах президента держави за голову фракції "Всеукраїнське об'єднання Батьківщина" у Верховній Раді Юлію Тимошенко, 9,8 % - за співголову Опозиційного блоку Юрія Бойка, 9,5 % - за чинного Президента Петра Порошенка. Також 8,5 % опитаних віддали б свої голоси за лідера партії "Громадянська позиція" Анатолия Гриценка, 7,7 % у лідера Радикальної партії Олега Ляшка, 6,6 % підтримують співака Святослава Вакарчука.   Крім того, респондентам задали питання "за кого б ви проголосували - за досвідченого політика, який раніше займава керівні посади, або за відому людину, яка не має відношення до політики?": 42,7 % проголосували б за досвідченого політика, 38,6 % - за відому людину, 18,7 % - не визначились з відповіддю.   Опитування проводилося з 19 по 30 квітня. Було опитано 2 016 повнолітніх мешканців України в усіх областях (на підконтрольних територіях) методом особистого інтервью. Статистична похибка виборки не перевищує 2,2 %.

e-mail: press@opposition.kiev.ua