Укр

Новини опозиційного блоку

Опозиційна платформа за життя
З новим роком!

31.12.18 11:26

З новим роком!

Fake news

  Просимо представників ЗМІ і громадськості не брати до уваги будь-яку інформацію з непідтверджених акаунтів Юрія Бойка і ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в соціальних мережах.   Звертаємо увагу тих, хто тиражує фейки або намагається ввести в оману користувачів соціальних мереж, що поширення завідомо брехливих повідомлень, а також обмеження права користувачів на отримання правдивої інформації, є порушенням конституційних прав громадян і карається законом, аж до кримінальної відповідальності (ст. 170, 344, 361 КК України).   Вважаємо, що блокування роботи сайту опозиційного блоку, публікації на фейковий сторінках і поширення брехні і наклепу є частиною плану щодо рейдерського захоплення Партії та її медійних представництв.   З усіма офіційними заявами і коментарями ви можете ознайомитися на сайті ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ https://www.platform.org.ua/  

  Член Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат Сергій Ларін подав позов до Окружного адміністративного суду Києва про визнання протиправною бездіяльності Міністерства юстиції щодо не здійснення контролю за додержанням окремими керівними особами Опозиційного блоку вимог Конституції та законів України, а також Статуту партії по проведенню партійного з'їзду 15 грудня 2018 року. У своєму позові Сергій Ларін вимагав зобов'язати Мін'юст вжити заходів реагування у зв'язку з даними порушеннями. Також він направив заяву про забезпечення позову.   Суд задовольнив клопотання Сергія Ларіна про забезпечення позову. До моменту набрання законної сили судовим рішенням у даній справі суб'єктам державної реєстрації забороняється здійснювати державну реєстрацію будь-яких змін до установчих документів, а також внесення будь-яких змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань стосовно Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».   Це стосується, в тому числі, але не виключно, зміни керівника, уповноважених осіб, місцезнаходження юрособи, перереєстрації, ліквідації, реорганізації будь-яким шляхом, реєстрації припинення діяльності.   Ухвала підлягає негайному виконанню незалежно від її оскарження та відкриття виконавчого провадження. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання. Ухвала діє до закінчення розгляду справи по суті та набрання рішенням у справі законної сили.   Як зазначив голова Київської міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член Політради Олександр Пузанов, і законодавство України, і Статут партії передбачають, що з'їзд партії може зібрати тільки Політрада. «Жоден інший орган за Статутом нашої партії не має права скликати з'їзд, визначати норму представництва регіональних організацій, визначати місце і час проведення цього з'їзду», - підкреслив він.   «Оскільки Політрада рішення про з'їзд не приймала, ми звернулися до Міністерства юстиції та правоохоронних органів з відповідними заявами, щоб прояснити ситуацію і пояснити, чому той з'їзд, який запланований деякими посадовими особами партії на 15 грудня, є незаконним», - зазначив Олександр Пузанов.  

Оппозиционная платформа - За жизнь

  П'ять партій могли б пройти до Верховної Ради, якби вибори проводилися в кінці листопада - на початку грудня 2018 року. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). При цьому більше чверті потенційних виборців ще не визначилися зі своїм вибором.   Згідно з даними опитування долають 5 % бар'єр і проходять в парламент: "Батьківщина", "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", БПП, "Громадянська позиція".   Це перше опитування, яке проводилося після створення Юрієм Бойком (співголовою "Опозиційного блоку") і Вадимом Рабиновичем (лідером партії "За життя") об'єднання "Опозиційна платформа - За життя", яке вже висунуло в президенти Юрія Бойка і збирається йти єдиною силою на вибори в Раду.   Рейтинг "Опозиційної платформи" майже в 6 разів перевищує рейтинг "Опозиційного блоку". Таким чином, можна констатувати, що більшість прихильників і "Опозиційного блоку", і партії "За життя" тепер готові голосувати за "Опозиційну платформу". Це ще раз доводить правильність рішення про об'єднання, що об'єднання - єдиний шлях до того, щоб вивести країну з тієї кризи, до якого привела ниняшняя влада. Це розуміють відповідальні політики, і це підтримують люди.   Джерело  

Опозиційний блок

  8 грудня Головне слідче Управління Національної поліції України внесло в ЄРДР і почало кримінальне провадження у зв'язку зі зверненням народного депутата, Співголови опозиційного блоку Юрія Бойка про підробку офіційних документів партії.   Юрій Бойко вважає, що член Політради опозиційного блоку Олександр Касянюк скоїв кримінальний злочин, передбачений ст. 170 і ч. 2 ст. 358 КК України. Так, він умисно, всупереч п. 6.1 ст. 6 Статуту партії, перешкоджаючи її законній діяльності, видав і направив в регіональні організації партії свідомо підроблені документи — листи про недієздатність Політради опозиційного блоку і проведення 15 грудня з'їзду партії.   При цьому А. Касянюк усвідомлював, що відповідно до Статуту партії рішення про проведення з'їзду приймається виключно Політрадою, а 12 листопада під час проведення засідання Політради Опозиційний блок таку пропозицію не прийняли. Рішення Політради про проведення з'їзду 15 грудня, на яке посилається Касянюк, не існує.   Відзначимо, що Статут партії передбачає тільки один спосіб проведення з'їзду - через рішення Політичної ради, яке приймається більшістю в 2/3 голосів і вступає в силу тільки за підписом двох Співголів - Юрія Бойка і Бориса Колесникова.   «Звернення регіональних організацій» не є підставою для проведення з'їзду.  

Оппозиционная платформа - За жизнь

  Політрада Київської організації Опозиційного блоку підтримала створення «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» і відмовилася брати участь в незаконному з'їзді.   06 грудня 2018 року відбулося засідання Політичної ради Регіональної організації «Опозиційного блоку» в м. Києві. Всі члени Політради одностайно підтримали створення Юрієм Бойком і Вадимом Рабиновичем політичного руху «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» і відмовилися брати участь в незаконному з'їзді Опоблоку, який намагаються зібрати окремі члени партії з грубим порушенням Статуту партії.   Члени Політради також обговорили поточну політичну ситуацію в країні, стан підготовки до виборів в 2019 році, висловили намір підтримати Юрія Бойка як кандидата на посаду Президента України.  

e-mail: press@opposition.kiev.ua