Укр

Новини опозиційного блоку

Обшуки в редакції «Вестей» – це ганебний акт залякування журналістської спільноти. Дії влади спрямовані виключно на перешкоджання діяльності видання і не мають нічого спільного з правом та законністю.

Ще зовсім нещодавно киянам, за підтримки ветеранських організацій та представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, вдалося відстояти пам'ятник Генералу Ватутіну. Але наявність на карті столиці України назв, що нагадують про звільнення України від фашизму, про переможців і героїв Великої Вітчизняної війни, не дає спокійно спати нинішній київській владі.

Голова Територіальної організації Політичної партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК у Дніпровському районі Києва Григорій Москаленко, Президент Благодійного фонду «Дніпровський» Анатолій Павленко та учасниця фонду, що опікується роботою з людьми поважного віку Галина Шарій, 11 січня завітали до Героїв Соціалістичної Праці, які проживають у Дніпровському районі Києва: Софії Степанівні Вербицької (Новікової), Віктора Васильовича Бондарєва та Івана Івановича Бушми.

Нехай Новий Рік принесе всім киянам мир та добробут, а Різдво Христове наповнить серця радістю!

Александр Пузанов фото

У майбутньому році київська влада розраховує на продовження занепаду в економіці та на зниження рівня доходів громадян, - пише лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов на своїй сторінці в Facebook.

e-mail: press@opposition.kiev.ua