Укр

Новини опозиційного блоку

Интервью Бойко

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «112 Україна».   «Я вітаю рішення про об’єднання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і партії «За життя». На моє переконання, всі політичні та громадські сили, які хочуть миру, стабільності та розвитку в країні, які далекі від радикалізму і націоналізму, повинні відкинуті всі особисті речі, які, можливо, були в минулому. Ми маємо об’єднатися в єдиний політичний фронт заради розвитку країни. І це потрібно зробити якнайшвидше, тому що кожен день перебування цього режиму при владі – це трагедія для усіх сфер життя України. З цим урядом, з цією владою нічого доброго не буде, як для країни, так і для її громадян», – заявив Юрій Бойко.   Відповідаючи на запитання журналістів щодо розподілення обов’язків у новому політичному об’єднанні, Юрій Бойко наголосив, що наразі це питання не стоїть на порядку денному. «Ми до таких «тонкощів» ще не дійшли. Тому що головна ціль цього об’єднання – не визначити, хто більш головний, а зробити так, щоб країна мала перспективу. Я вважаю, що коли вже об’єднання остаточно оформиться, то з обов’язками ми розберемося. Щодо висування єдиного кандидата в президенти від опозиції, то це питання також буде розглядатися, але пізніше, коли почнеться президентська кампанія», – зазначив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.   «Я впевнений, що виборці, які стоять на позиції примирення і розвитку держави та хочуть якнайшвидше усунути від влади цей режим, що привів країну до політичної та економічної кризи, схвально оцінять це об’єднання», – підкреслив Юрій Бойко.  

Опозиційний блок

  4 вересня 2018 року в ефірі телеканалу ICTV спікер Верховної Ради України Андрій Парубій здійснив ряд висловлювань, спрямованих на виправдання дій нацистів і фактичну реабілітацію їхнього лідера Адольфа Гітлера. Зокрема, він позитивно оцінив досвід «прямої демократії», застосований Гітлером в 30-і роки ХХ століття.   Зокрема, він заявив: «Я сам величезний прихильник прямої демократії.… До речі, скажу вам, що найбільшою людиною, яка практикувала пряму демократію, був Адольф Алоїзович у 30-х роках». Парубій також зазначив, що вивчав пряму демократію «на науковому рівні», а потім звернувся до аудиторії «не забувати внесок фюрера в розвиток демократії».   Розцінюємо це як прямий виклик народу України, який втратив у Великій Вітчизняній війні понад 6 мільйонів людей. Дана заява є спробою неприхованої ревізії результатів Другої Світової війни і рішень Нюрнберзького трибуналу.   Дана заява - не поодинокий приклад спроб відродження нацизму і фашизму в Україні. У квітні цього року депутат Львівської міської ради Мар'яна Батюк привітала Гітлера з днем ​​народження в соціальних мережах. У травні розгорівся скандал навколо профашистських заяв консула України в Гамбурзі Василя Марушинца. В Україні абсолютно відкрито вшановують ветеранів дивізії СС «Галичина», споруджують в її честь пам'ятники. Ведеться пряме та цілеспрямоване переписування історії з прославлянням нацистських злочинців.   Андрій Парубій і раніше дозволяв собі заяви, які шокували громадян України та вносили розкол у суспільство. При цьому він і далі очолює та представляє парламент України.   Звертаємося до всіх дипломатичних місій, до всіх урядів з проханням, не тільки взяти до відома, а й публічно засудити заяви спікера українського парламенту. Вважаємо за необхідне ознайомити з даною заявою всіх делегатів Парламентської асамблеї Ради Європи з метою вироблення спільної позиції та засудження будь-яких спроб відродження нацизму і фашизму в Україні.  

Шановні співвітчизники!   Вітаю Вас з головним святом нашої країни — Днем Незалежності. Ми вболіваємо за долю нашої Вітчизни, яка переживає нелегкі часи. Але ми сповнені і надії. Надії на мир, на єдність людей. Задля справжніх демократичних перетворень, побудови правової, нейтральної, економічно сильної держави. Де всі протиріччя вирішуються не на барикадах, а за круглим столом.   Держави, яка визнає непорушну вищість загальнолюдських цінностей. В ній поважають всіх громадян, забезпечують їхні права та гарантують соціальний захист без огляду на їхню етнічну, політичну, культурну чи конфесійну приналежність. Країни сприятливої для саморозвитку людини та реалізації підприємницької ініціативи кожного. Україна майбутнього відкрита для нових ідей, нових можливостей та виробництв. Це Батьківщина для всіх національних громад, які складають багатонаціональний народ України. Держави, яка будує відносини із сусідами на основі взаємної поваги.   На шляху до нашої спільної мрії нам належить ще багато зробити. Маємо усунути від влади екстремістів та авантюристів, повернути мир і відновити територіальну цілісність нашої держави, подолати економічний занепад та забезпечити високу якість життя українських громадян. Зробити непорушним конституційний принцип розподілу влади на законодавчу, виконавчу і судову. Раз і назавжди покінчити зі свавіллям, беззаконням, авторитаризмом, корупцією та безвідповідальністю, гарантувати справедливе та політично неупереджене судочинство.   Необхідно на практиці реалізувати конституційний статус України як соціальної держави. Зупинити політику руйнування систем життєзабезпечення громадян — охорони здоров’я, освіти, соціального захисту та допомоги людям. Важливо відновити справедливі та соціально відповідальні підходи до формування цін та встановлення тарифів, підвищити мінімальну заробітну плату та збільшити пенсії. Мусимо змінити пріоритети бюджетної політики від витрат на чиновників та силовиків, спрямувати державні інвестиції у розвиток економіки, модернізацію національної інфраструктури та створення нових робочих місць. І головне, — повернути взаємну довіру та повагу в українському суспільстві, визнання за кожним громадянином його прав і свобод.   На вирішення цих завдань сьогодні мають бути спрямовані дії всіх прогресивних політичних сил і всього суспільства. Українці сильні, працьовиті та розумні люди. Я переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться подолати нинішні проблеми та всі перепони, якими б складними вони не здавались. Разом ми зможемо пройти шляхом наміченим у Декларації про державний суверенітет і Україна стане успішною сучасною державою, якою пишаються громадяни і яку поважають у світі.   Нас об’єднує спільна мета і спільне прагнення до успіху кожної людини, кожної української родини, нашої української держави!  

Поездка Юрия Бойко в Ровенскую область

  Зниження податкового навантаження, захист від рейдерів та доступні добрива – саме на ці кроки чекають українські фермери. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час робочої поїздки до Рівненської області. У селі Башарівка він відвідав один з найпотужніших молочних комплексів на Західній Україні та поспілкувався з селянами.   Він зазначив, що практично у всіх українських фермерів одні й ті самі проблеми. Перш за все, це підвищення податкового навантаження. «Фермерів позбавили пільгового режиму оподаткування, який існував до 2016 року, і який, власне, й надав поштовх розвитку сільського господарства. Коли під тиском МВФ він був скасований, одночасно фермерів позбавили приблизно 20 мільярдів обігових коштів. Це означає, що вони не можуть купити техніку, засоби захисту рослин тощо. Це біда і це сталося практично по всій країні. Тому пільговий режим оподаткування необхідно повертати, адже це захід, який підтвердив свою дієвість і забезпечив стабільність розвитку аграрної галузі», - підкреслив опозиційний політик.   «Друге питання, яке ставлять люди – це нульова ставка ПДВ на ввезення нетелів. Коли державна політика з розвитку племінних порід практично відсутня, то зрозуміло, що на першому етапі їх потрібно завозити, а далі розводити свої», - сказав Юрій Бойко.   Коментуючи проблему рейдерства, парламентарій зазначив, що для Рівненщини це не так характерно, але для Центральної та Сходу України з цим коїться справжня біда.   «Під «дахом» Міністерства юстиції та правоохоронних органів існують банди, які переоформлюють землю, приїздять на поля і забирають у людей врожай. Все це стало проблемою національного масштабу. Фактично ¾ фермерів в країні бояться, що до них прийдуть і заберуть врожай, і вони живуть під цим дамоклівим мечем», - наголосив Співголова фракції опозиціонерів.   Стосовно виробництва добрив він зазначив, що для зменшення їх собівартості потрібно знизити ціну на газ. «В країні зараз існує п’ять підприємств, які виробляють добрива. Коли підняли ціни на газ – зросла і вартість добрив. Тому завдання держави – зменшити ціни на газ, щоб добрива стали дешевшими і були доступні селянам, щоб не було збільшення ціни, а відповідним чином і збільшення собівартості продукції на селі», - сказав народний депутат.   «Потрібно, щоби держава допомагала селянам. І тарифи, і міндобрива, і податкова система – все це повинно працювати на розвиток виробництва, а не для того, щоб зупиняти його. Такою має бути політика держави по відношенню до сільськогосподарського виробництва», - підкреслив Юрій Бойко.  

Мы добились выплаты долгов шахтерам

  Про це за заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, коментуючи прийняття законопроекта № 8362.   «Було прийнято важливе рішення – законопроект № 8362, який розблокував виплату зарплат шахтарям. Ми були одними з ініціаторів цього законопроекту. Ми підтримали цей законопроект. Тому я задоволений, що нарешті люди отримають те, що вони заробили», - наголосив Юрій Бойко.   Він зазначив, погано те, що для цього шахтарям довелося приходити під Верховну Раду, мітингувати.   «Суто технічна процедура – заплатити за вугілля – перетворилася на законодавчу епопею. Але я задоволений, що нарешті це сталося. Нарешті вони отримають гроші. Це 50 тисяч людей. Я задоволений, що ми «пробили» цей закон», - акцентував Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.   Юрій Бойко підкреслив, що для того, аби парламент кожного разу не перетворювати в «пожежну команду», ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на впровадженні урядом державної політики з підтримки вугільної галузі. Бо коли замість міністра енергетики, керують «смотрящі», то порядку не буде.   «Закрилася сесія, депутати пішли на канікули, все, що вони спромоглися зробити, це під тиском ультиматумів підтримати кілька законопроектів, які дійсно стосувалися і вирішували проблеми людей. Все інше - це були суто політичні речі. Всі ті реформи, що вони наприймали, потрібно відмінити, і взагалі, цьому парламенту краще після канікул взагалі не повертатися до сесійної зали, - бо головне питання - миру та розвитку економіки вони все одно вирішити не здатні», - сказав Юрій Бойко.  

Ні законопроекту 6688

  Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ   Диктаторський законопроект № 6688 грубо порушує права людини, свободу слова і Конституцію України.   Наявність у порядку денному Верховної Ради законопроекту про позасудове блокування сайтів - це чергова спроба влади встановити в Україні інформаційну диктатуру.   Проти даного законопроекту виступили представники правозахисних організацій, медійники, інтернет-спільнота. Ініціативи, запропоновані цим законопроектом, є грубим порушенням Конституції України, прав людини, зазіханням на свободу слова.   У разі прийняття даного законопроекту, влада отримає необмежені можливості для блокування роботи будь-якого інтернет-ресурсу без суду і слідчих дій, безконтрольно та на свій розсуд.   ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не дасть жодного голосу за законопроект № 6688. Ми закликаємо всіх депутатів захистити свободу слова в Україні та не допустити прийняття даного законопроекту.   Цензура і контроль над ЗМІ не повинні бути узаконені!  

e-mail: press@opposition.kiev.ua